Отговори
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте, момичета! Преживях миссед в 13та г.с. Още ми е напълно прясна емоцията, но искам да се оттърся максимално бързо и да продължа напред... Сигурно има и други момичета в моята ситуация. Затова си помислих, че една хубава тема би била такава за успешни бременност...

Ще започна с историята на една моя приятелка. Първата й бременност завършва със спонтанен аборт в 5 г.с. Лекарят обаче я успокоява напълно, че всичко е наред и тя забременява отново 4 месеца по-късно. За съжаление в 14та г.с. - миссед, последван от кюретаж. Изчаква 6 месеца и започват отново опити за бебе. Успяват на третия месец опити. Ражда си живо и здраво бебче в 9-тия месец. А година и половина по-късно (, когато е на 35) забременява отново и ражда още едно живо и здраво бебче седмица преди термина. Тъй като и двете й дечица са момченца, живее с надеждата да си има и трето, което да е момиченце  Simple Smile

Много ми е важно да повярвам, че следващия път всичко ще бъде наред.

# 1
  • Мнения: 76
Ето ти и моята успешна история:

Имам вече едно момиченце на почти 4 години.
Опитите за второ бебе започнаха през март тази година. На 21 април разбрах, че съм бременна и подарих на таткото за рождения ден положителен тест за бременност. За жалост 10 дни по-късно се случи миссед в 6.г.с. Без да ми правят кюртаж. Просто прокървих и кървих 10 дни.
И хоп на 31 май - отново положителен тест за бременност. Без дори да ми е идвала менструацията.
Та сега чакам вече всеки момент моето второ момиченце след една напълно безпроблемнна бременност, в която не съм си седнала на д-то. Обиколих света и работих през цялото време.

# 2
  • Мнения: 1 800
Съжалявам за случилото се. Всичко ще е наред, а ако имаш възможност направи няколко прегледа, за да осигуриш, че всичко "работи" както трябва.
Ето няколко успешни истории:
1. майка ми е правила спонтанен аборт преди аз и сестра ми да се родим. ходили са по лекари за малко  и всичко е било наред със следващите бременности.
2. моя добра позната. има син, след него имаше 2-3 спонтанни аборта (при нея в доста напреднал стадий на бременност), но има и второ дете, сега опитват за трето.

Пожелавам ти много, много късмет следващия път Hug

# 3
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
аз ще разкажа за моя позната.когато беше на 18години и откриха киста и направиха операция.оказало се ,обаче че положението е по сложно.лекарят предупреди,че ще има проблеми със забременяването.две години по късно тя забременя.направи спонтанен аборт в третия месец.три месеца по късно забременя за втори път и сега се радва на здраво и щастливо момченце.

# 4
  • Мнения: 9 973
04.08.06г.-аз пометнах близнаци след пътуване София-Русе и обратно. Cry
31.08.07г.-виж ми подписа и аватара Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 469
Преди Вили имам неуспешна бременност завършила в 9г.с.Три месеца след това забременях и имах безпроблемна бременност.
Решихме да опитаме за второ бебче и пак спонтанен аборт в 12г.с.Два месеца след кюртажа забременях с Жорко.
Вярвай,че следващия път всичко ще бъде наред!

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 238
Имам един мисед в 8 г.с. през август 2006. След това на 16.03.2007 точно на рождения си ден разбрах че отново съм бременна.Резултата е в подписа ми прекрасна принцеса.
Успех.

# 7
  • Мнения: 2 257
Аз имах два миседа, единият в 12та седмица, другият в 9та, един след друг. Следващият опит доведе до усмихнатото човече в подписа ми. Ето ти хубава история. Grinning
Ненормално трудно е за издържане, но е възможно! Горе главата! Hug

# 8
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Виж това красиво момченце в подписа ми. Преди него имах спонтанен аборт в 10 г.с.
Успех!  Hug

# 9
  • Мнения: 959
И аз, се включвам.
Имам една неуспешна бременност преди да родя успешно 2 си деца.
Плода спря да се развива в 9г.с. направиха ми кюртаж, предписаха ми противозачатъчни които трябваше да пия най малко 6 месеца.Спрях ги на 4 и веднага забременях със синчето ми.Не съм имала никакви проблеми после и с другата  бременност.
Кураж и успех! Peace

# 10
  • Мнения: 5 391
Първата бременност в живота ми за върши в 8 г.с.
После имам две успешни Grinning

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Колега на мъжа ми е женен за тайлантка, живеят там и явно в града им няма добра техника и едва в 8-я месец разбират, че детето е множество увреждания - порок на сърцето, изоставане в развитието на мозъка и недоразвито краче  Sad Шанс бебето да оцелее след раждането е почти равен на нула, дори и да оцелее, ще е много недъгаво. Мога само да си представя кошмара който са изживяли  Cry По-добре аборт в начален стадий, отколкото това. Предизвикват раждането и бебето не оцелява.
Точно преди няколко дни, година и половина след загубата на първото им детенце, се роди малкият им здрав син.

# 12
  • Мнения: 356
Преживях мисед през февруари 2006 г. Три месеца по-късно забременях и през следващия февруари родих дъщеря си  Heart Eyes 
Кураж!  bouquet

# 13
  • Мнения: 329
И аз да се включа и дано ти дам вярата от която имаш нужда.

Аборт в 4 месец ,  наложи се кюртаж.Преживях го много трудно като всеки месеци наред си мислех , че повече няма да мога да имам дете , постоянно си мислех в това .
Но година по късно вече бях пак бременна всичко мина нормално ,а 4 години по късно вече имам второ детенце и при тази бременност нещата минаха нормално .

Така че горе главата само положителни мисли и в скоро време ще се радваш на една нормална и лека бременност Hug!

Надеждата умира последна  Hug Praynig !

# 14
  • Мнения: 434
Ето ти и моята история:
На 13 ноември 2006г. загубих бебенцето си в 13 г.с.Понесох го много трудно,още повече че работата ми е всеки ден да се срещам с бременни и раждащи и техните малки бебета.Само аз си знам колко сълзи съм изплакала Cry
Точно три месеца след това бях отново бременна и вероятният ми термин беше за 13 ноември 2007г.Сега имам най красивата и съвършена малка принцеса,моето малко чудо.
Пожелавам ти от сърце след една година да гушкаш най-сладкото бебе на света-твоето. Hug

Общи условия

Активация на акаунт