Островът на изкушението - финална тема

  • 11 721
  • 227
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 734
Да и на мен не ми хареса флегматичната й реакция.То вярно,че на такъв дървен философ трудно можеш да му затвориш устата,но аз бих си казала какво ми е на душата."Остави ме" и "Искам да си тръгна" не са достатъчно категорични думи.Направо се чувствах като на тръни,идеше ми да я разтръскам ако съм там,за да изкара малко рязкост.

# 76
  • Мнения: 5 278
Направо нямам думи за този Филип.Такъв нагляр просто няма. Да знае,че е виновен и да се опитва нея да изкара виновната.Но какво се чудя,това е типична реакция при някои видове "мъже".Направо я съжалих ,особено пък като започна да я преследва,да я прегръща въпреки волята й . Била съм в същата ситуация и знам колко е ужасно всичко това.Аз се уплаших,пък не знам за нея.Може заради камерите да не се е държала естествено,но добре че ги имаше. Аз ако бях много по-рано щях да помоля някой да го разкара от мен. Не стига,че ги сътвори едни безподобни,ами поне да имаше достоинството да я остави на мира да си тръгне. Така според мен би имал макар и малък шанс да си я върне.Но откъде достоинство у такова мекотело.Честно -Андрей ми изглеждаше като принца на белия кон пред Филип. Просто не знам коя би му се вързала след всичко,което се видя.Но съм сигурна,че с мазната си уста ще намери пак някоя глупачка.Повдига ми се от него Sick

# 77
  • Мнения: 168
Не съм го изживявала  И дано не се случи.
Въпреки всичко остава в мен "съмнението", че не беше истинска Tired. Мислеше нон стоп за камерите. Не показа болката и разочарованието си ...Самият Филип й каза"Стига чупи стойки, не си в заведение, бъди себе си, бъди Милена" нещо от сорта. Много префърцунена, много... Язък й за красотата Tired


Защото е свикнал да му се обяснява, като на дебилно дете отново и отново.
Докато я разреве и докара до пълен гипс.
Такива хора хранят егото с емоциите и чувствата на другите.
Настръхнах докато го гледах, защото ме подгониха лоши спомени.
Толкова ми е познато това поведение, чее..
 #Cussing out

# 78
  • Мнения: 603
Момичета, признавам, тази серия всъщност е ужасно тъжна.
Тъжно е ми,как.Тъжно е как това момче не осъзнава,че всъщност не е чак толкова красив,за да си позволява да е толкова тъп.
Може ли да те цитирам в подписа си?

# 79
  • Мнения: 2 196
Момичета, признавам, тази серия всъщност е ужасно тъжна.
Тъжно е ми,как.Тъжно е как това момче не осъзнава,че всъщност не е чак толкова красив,за да си позволява да е толкова тъп.
Може ли да те цитирам в подписа си?
Лафа не е мой,но моля,ползвай го. Peace
Тъжно е и как цялата същност на един млад човек може да се изрази с едно клише. Tired

# 80
  • Мнения: 1 448
Предпочитам фалшива Милена пред иситнски Филип  Sick

# 81
  • София
  • Мнения: 2 356
Да, но Андрей ме изненада като излезе от стаята на мацката с късата коса и спа на долния етаж. Бях повече от убедена, че точно той ще прави секс и че само чака случай.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 840
Тъжно е ми,как.Тъжно е как това момче не осъзнава,че всъщност не е чак толкова красив,за да си позволява да е толкова тъп

Кой е видял красота у този ръчко- сръчко????  Shocked

Това не е точен цитат, не съм го казала аз Mr. Green

Иначе - не е грозен Филип, бе, но се съгласявам с останалата част от цитата Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 196
Тъжно е ми,как.Тъжно е как това момче не осъзнава,че всъщност не е чак толкова красив,за да си позволява да е толкова тъп

Кой е видял красота у този ръчко- сръчко????  Shocked

Това не е точен цитат, не съм го казала аз Mr. Green

Иначе - не е грозен Филип, бе, но се съгласявам с останалата част от цитата Mr. Green

 Laughing
Нищо де.
Но младежа наистина не е грозен.Просто не е достатъчно красив. Mr. Green

# 84
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Тъжно е ми,как.Тъжно е как това момче не осъзнава,че всъщност не е чак толкова красив,за да си позволява да е толкова тъп

Кой е видял красота у този ръчко- сръчко????  Shocked

Това не е точен цитат, не съм го казала аз Mr. Green

Иначе - не е грозен Филип, бе, но се съгласявам с останалата част от цитата Mr. Green

Извинявам се на този, който е казал за тъпотата.
Нещо май не съм успяла да цитирам правилно...
Но си е вярно в пълна сила за Филчо.
брадичката му е особено грозобойна.. Sick

# 85
  • Мнения: 5 278
И най-големия хубавец да беше то така смърди около него на фалшиво,че едва ли ще помогне.

# 86
  • Мнения: 168
 newsm78
Някой ш`ме светне ли покрай пъшканията от вчера на Златка тва изречение:
"Ама аз това за какво го правя?"
КАКВО ЗНАЧИ  #Crazy #Crazy

# 87
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Преживях същото с бившия ми мъж.
Когато той сам ми признаваше вси4ко бях като парализирана.
Никога не съм очаквала.
След като го осмислих 2-3 дена ме хвана злобата.Беше ме яд на себе си как може да съм такава залухарка.
Къде го видех  го гоних с нож.Все пак бях на 20.За мен брака беше свещен .
Всеки реагира по различен начин.

# 88
  • Мнения: 912
newsm78
Някой ш`ме светне ли покрай пъшканията от вчера на Златка тва изречение:
"Ама аз това за какво го правя?"
КАКВО ЗНАЧИ  #Crazy #Crazy
Ами правила му е фелацио (или ръкохватка не е изкл.), за което усилията й са отишли зян, щото той стана да се изпикае...и после верно работата е била вече на умирачка Wink Laughing

# 89
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
А къде мога да гледам днешния епизод,че бяхме на РД Blush

Общи условия

Активация на акаунт