«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ўев, плетиво и бродери€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
405-419 от 533 отговора

ƒюканланди€ :)

ћнени€: 2 427
е браво на вас, то големи красоти  Hug тази графика съм € виждала ушита и е супер  Peace
аз си ши€ по 1 гоблен, колкото да се изкушавам.
€ верно н€кой да каже за тониранмата панама (не цветна) има ли други в други разцветки освен в каф€во?
ƒъмпи - за цветна или за тонирана питаш?
цветни има вс€какви  Hug а тонираните май се прав€т специално за определен гоблен (негърката и венецианската маска на Ћанарте са с такива)
кита - къде е 2 часа през нощта?  Crazy и какво тр€бва да се сет€?
дай да вид€ бебето  Blush може пък да ми хареса  35
÷итирай

—ъвсем в кра€ на света

ћнени€: 664
Goody, ша ме умориш бре!
“р€бваше да се сетиш, че съм мега мързелива, за това предложих да не се шие девойката /много работа/
Ѕебето е показано, от л€вата ти страна с оранжевата тениска.
ќсвен това продават тонирана панама в Ѕг и аз имам същото питане като ƒъмпер.
» накра€ 2,20 стана вече у  оста –ика.
ѕри€тен ¬и ден девойки. јз се потап€м
÷итирай

ћнени€: 430
може ли схемата на туй сладурче?  Flutter
donsita@abv.bg  bouquet

јко се отнас€ за мо€та графика € качвам тук:

http://sissak1.mylivepage.com/file/530/2000_%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D … 8%D1%87%D0%B5.rar

donsita,изпратих ти го и по пощата
÷итирай

ƒюканланди€ :)

ћнени€: 2 427
Goody, ша ме умориш бре!
“р€бваше да се сетиш, че съм мега мързелива, за това предложих да не се шие девойката /много работа/
Ѕебето е показано, от л€вата ти страна с оранжевата тениска.
ќсвен това продават тонирана панама в Ѕг и аз имам същото питане като ƒъмпер.
» накра€ 2,20 стана вече у  оста –ика.
ѕри€тен ¬и ден девойки. јз се потап€м
#Crazy това не е бебе, това е малък ћЏ∆  Love
давай тогава пермина да го видим - след като изплуваш, де  Mr. Green
÷итирай

sf

ћнени€: 3 603
sissak , мерси много !  bouquet
на каква панама € шиеш и с какъв бод?
÷итирай

ћнени€: 7 809
Goody има тонирана панама, демек на петна.  етри и «дравчето шиха на такава  Peace ама аз вид€х в ибе€ такава на сини облаци, та ме интересува има ли такава в бг и колко струва?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 453
Ivanichka, предай се, вид€х те!
ƒай малко помощ за пермините с червенata колa, plzzz
јми предавам се веднага без бой Laughing

–едовно чета но все не остава време да пиша  Embarassed
ћиналата седмица б€х вкъщи с малки€, че беше болен и гледах всеки свободен момент да ши€. “а "—ъпружество"-то е почти готово - остава ми само един цв€т, б€х го снимала по едно време миналата седмица, но така и не ми остана време, да кача снимката в нет-а, а т€ така и така вече е невалидна.... та се е вид€ло, че ще го показвам вече готов  35
» да се оплача, въпреки че не му е тук м€стото, но вчера малчо беше на €сла и снощи пак вдигна температура, та сега са с баща си вкъщи, че мен вече ми е неудобно само болнични да представ€м...

ќтносно въпроса кръстчета или гобленов - както го е решил дизайнера  Hug  ато ученичка съм шила кръстчета вместо 1:4 на разграфена българска панама - ами грозно е (ако имам време ще покажа), т.е. в случа€ по-добре 1:4, но пък гоблените които ших на  лейтън - никога н€ма да уши€ 1:4 - предвидени са си за кръстчета, че има и разни половинки, четвъртинки, как да стане 1:4 - н€ма смисъл (виждала съм ги така ушити, но да не извин€ват, те€ дето са ги направили 1:4, ама не ми аресаха...  Rolling Eyes). ј и контур върху гобленов бод, не ми се вързва много...
“а пак да повтор€ - както е решил дизайнера, ако е казал гобленов - гобленов (вече бих сменила 1:4 с 1:1, за да стане по-малко и преливащо (ако не е с детайл разбира се)), ако е направено за кръстчета - кръстчета Laughing

ита,  каква помощ искаш за ѕермините с червената кола?
÷итирай

варненка от —офи€

ћнени€: 4 548

ќтносно въпроса кръстчета или гобленов - както го е решил дизайнера  Hug  ато ученичка съм шила кръстчета вместо 1:4 на разграфена българска панама - ами грозно е (ако имам време ще покажа), т.е. в случа€ по-добре 1:4, но пък гоблените които ших на  лейтън - никога н€ма да уши€ 1:4 - предвидени са си за кръстчета, че има и разни половинки, четвъртинки, как да стане 1:4 - н€ма смисъл (виждала съм ги така ушити, но да не извин€ват, те€ дето са ги направили 1:4, ама не ми аресаха...  Rolling Eyes). ј и контур върху гобленов бод, не ми се вързва много...
“а пак да повтор€ - както е решил дизайнера, ако е казал гобленов - гобленов (вече бих сменила 1:4 с 1:1, за да стане по-малко и преливащо (ако не е с детайл разбира се)), ако е направено за кръстчета - кръстчета Laughing

≈то това имах предви и аз Hug! »зобщо не мога пък да си представ€ ƒименшънс шит 1:4, там е бъкано с контурни бодове, просто не мога да си го представ€. Ўи€ както е казал дизайнерът и това е.
÷итирай

—офи€, ж.к. √оце ƒелчев

ћнени€: 535
Goody, сега ще започна "ћадона от  арло ƒолчи". ўе го снимам, за да ви покажа как изглежда картинката  Peace. ћного е мъничък и симпатичен гобленът и съм го нарекла за сина ми.
ј, €, аз да ви питам, н€кой знае ли каква е символиката на "ƒен€т и Ќощта", защото въпреки, че съм ги ушила незнам нищо за т€х? ј, много хора ме питат  Thinking.
÷итирай

ћнени€: 9
«дравейте мами!
 ќтдавна ви чета и се възхищавам на творени€та ви. “ъй като скоро започнах да ши€ първи€ си гоблен и не съм много в час та имам следни€ въпрос: дали става добре ако се шие с различни марки конци? / ≈дна при€телка ми подари огромно количество чилета на DMC,  Anchor  и още н€колко марки  но точно за маковете които съм си харесала и се ши€т с Anchor имам само 4цв€та. “а може ли другите да ги ши€ с DMC ?/
÷итирай

ѕ«

ћнени€: 1 150
«двавей,Zara A !Ћично аз си ши€ с различни марки конци в един гоблен,може да не е правилно но честно казано не се забел€зва Smile
÷итирай

ћнени€: 7 809
и аз не мисл€, че има проблем  Peace
÷итирай

—офи€ /јбсурдистан

ћнени€: 2 204
јз отдавна си комплектовам конците с каквото имам и не се забел€зва изобщо.
÷итирай

край ƒунав

ћнени€: 2 169
«ара, ако гобленчето е от н€кое списание или е малко и незадължаващо можеш спокойно да съчетаваш цветовете по собствено желание.—ъветът ми, обаче е, ако гоблена ти е по н€ко€ картина или например е упоменато, че е разработка на ¬илер/да речем/-да се придържаш стриктно към номерата, описани в ключът към схемата, защото иначе ще получиш нещо различно.»ма онлайн таблици за съответствие на една марка конци към друга и можеш да ги намериш, както в нета за по-лесно, така и в много списани€-непрекъснато ги пускат.”спех!
÷итирай

край ƒунав

ћнени€: 2 169
Ќ€кой по-горе питаше за тонирана панама-аз ползвах всички видове-иначе е на дмц и се предлага в по-добре заредените магазини.÷ената е около 26 лв за метър, ширината й е 1 м.»ма € в бежев, син и зелен оттенък, а има една страхотна в златно за икони-върхът-направо не ми се шие с друга, ама н€ма как за обикновените гоблени...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
405-419 от 533 отговора