Трудно ли е с мъж по голям с 20 г.

  • 29 295
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
Живей си живота. 2 или 20 все едно като не е човек, като те бие ревнува или пък тормози психически. Ако се обичате и си пасвате като характери, ако се разбирате и се чусвтвате добре заедно какво повече. Не се замисляй гледайте си детенцето и му се радвайте. За ТРУДНОТО ти сама знаеш , защото живееш с този човек, така че не питай другите, а попитай себе си.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 176
Разликата е зашеметяваща. Прекалена за вкуса ми.
Предразсъдъци са да вярваш, че годините пречат или не.

# 47
  • Мнения: 39
Доста странно,че авторката се е сетила да пусне такава тема,при положение,че твърди обратното.

# 48
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Никога не съм можела да контактувам интимно с по-възрастни партньори. Всички са били ± 2 години. Мисля, че връзката с по-възрастен мъж осигурява спокойствие и сигурност, а по принцип мъжете остаряват по-късно, така че кога ще се почуства "стар" мъжа е по-скоро въпрос на ритъм на живот и светоусещане.

# 49
  • Мнения: 17 546
Нашата разлика не е чак 20, а само 10 години. Ами добре ми е, но си мисля, че повече от това няма да ми е добре вече. И не, че ми пука, но хората непрекъснато го коментират, при това за нашите нищожни 10. Що за представи коя е подходящата разлика! Няма такава, ако се чувстваш добре, но човек е добре да помисли и за старини, защото е изненадващо колко шеметно бързо наближават...! За съжаление... Tired

# 50
  • Мнения: 3 674
Разликата е голяма наистина....но може да не се усеща ако тя е на 20 а той на 41.  Rolling Eyes
 Но си мисля че биха могли  да възникнат   проблеми...евентуално след около 20 годинки когато тя ще е в разцвета си като жена на 45 а той на 65... newsm78

Ама това са само мои  предположения де...Не казвам че е задължително да възникват  проблеми...кой знае,евентуално Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 925
Зависи си от хората, има 20 годишни които "вятър ги вее на бял кон" и такива, които доста са видяли за крехките си години и говорят на "един език" с 40 годишните. Познавам двойка със 17 години разлика ( и моята е такава, но не за нея ще говоря ) сега жената е на 38, мъжът и на 55 , честно да си кажа никога не съм усетила разликата за толкова години. И дватама все едно са на една възраст ( на външен вид и жената е страшно поддържана и мъжът - на него не можеш да му дадеш повече от 45), не съм забелязала и на децата да се е отразило Peace

# 52
  • Мнения: 2 751
Боже, какви са тези бащи само 20 години по-големи от вас  Laughing Ужасно ми звучи, но хора и идеали разни  Peace
Сигурно и ако моят баща беше само 20 години по-голям от мен, щях да мисля така, но за късмет, не е  Flutter
Кое е ужасното? И къде е ЛОШИЯТ късмет баща ти да е с 20 години по-голям от теб?  #Crazy newsm78
Някои мъже на 20 стават прекрасни бащи. Други и на 40 не стават за баща  ooooh!
Така че хайде по-полека с такива изказвания  Crossing Arms

А по темата: не ме привличат по-възрастни мъже. Моят е с 6 години по-голям от мен и ми се струват много. Но когато има любов и разбирателство, трудностите се предодоляват  Peace

# 53
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Боже, какви са тези бащи само 20 години по-големи от вас  Laughing Ужасно ми звучи, но хора и идеали разни  Peace
Сигурно и ако моят баща беше само 20 години по-голям от мен, щях да мисля така, но за късмет, не е  Flutter
Кое е ужасното? И къде е ЛОШИЯТ късмет баща ти да е с 20 години по-голям от теб?  #Crazy newsm78
Някои мъже на 20 стават прекрасни бащи. Други и на 40 не стават за баща  ooooh!
Така че хайде по-полека с такива изказвания  Crossing Arms
Това е моята гледна точка, както на другите гледната точка е, че ако съпругът е по-възрастен ще умре преди теб, миришел на лошо, бил старец и тем подобни. "Така че хайде по-полека с такива изказвания  Crossing ArmsLaughing Щом хората са щастливи, оставете ги намира, дали с 20 год по-големи бащи или съпрузи  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 22 835
Само бих добавила,че много мъже на 60г. изглеждат страхотно.Какво значи мирише на дядо.Всичко е до ген и мироглед.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 701
За мен тази разлика е недопустима,просто е много голяма.

# 56
  • Мнения: 2 751
Аз пък искам баща ми да е с 20 години по-голям от мен, но не би  Laughing
А твоето изказване, Мери, го приех лично по други причини  Peace

И изобщо не разбрах защо намесихме бащите тук  Joy

# 57
  • софия
  • Мнения: 636
След като всичко при вас е ок, защо пускаш темата и питаш другите за опита им? Нали така ти е добре? А от сега да мислиш какво ще стане след 10 години и как ще се чувстваш тогава, ми се вижда излишно. По принцип смятам, че за такива двойки е най-труден житейския период, когато мъжът е на 58-60 год., а мадамата е на около 40.Тогава биологичните часовници започват да тиктакат осезаемо различно. За теб живота е в разгара си, искаш да летиш, а той вече е преминал активната част от живота си. Такива са ми реалните наблюдения над двойки с голяма разлика.
Това все едно аз съм го писала.
Мисля, че не бих окачествила брак с подобна разлика като нормален. Хората са на съвсем различен възрастов етап. Все едно аз както съм на 30, мъжа ми вместо на 34, да е на 50. Е, че той би могъл сспокойно да ми е баща  с тази разлика.

# 58
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
kalli, въобще не го приемай лично! Нямам нищо против 20 години по-големите бащи и съпрузи!
А тръгна от там, че някои имат 20 годишни бащи и заради това отричат връзките с 20 год по-възрастни мъже  Thinking Аз просто исках да покажа друга гледна точка  Mr. Green Пак ще повторя, хора и идеали разни  Flutter
Ето, пак продължават сравненията с бащата  ooooh!

# 59
  • Мнения: 2 751
Ето, пак продължават сравненията с бащата  ooooh!
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт