3D ехограф

  • 1 130
  • 18
  •   1
Отговори
  • sliven
  • Мнения: 113
Здравей те,
Аз съм на 28 години и това ми е първа бременност.
Много бих искала да отида на такъв ехограф. Разбрах че е много вълнуващо.

Дай те ми  съвет каде е най- добре да отида.[/b][/color]

# 1
  • Мнения: 254
Направи си фетална морфология в съответния период - между 18 и 20та седмица, май беше удачно.
Аз си правих преглед при д-р Томова в клиника "Св. Лазар" и съм много доволна и от апаратурата и от "устройството" пред монитора  Mr. Green. Има и доста други места, на които може да направиш прегледа - при Мазнейкова, при д-р Марияна Райчева, във МЦ "Фемина". За тези се сещам на прима виста. Лека бременност с много хубави емоции пожелавам! И здраво бебче, разбира се! Grinning

# 2
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Аз също ходих при д-р Томова в "Св.Лазар".Изключително внимателна жена и отл. спеиалист.Препоръчвам ти я.Успех и много здраво бебенце.

# 3
  • Мнения: 911
Хубаво е и да дадеш кръв за БХС (биохимичен скрининг) в Майчин дом, ако не си понапреднала с бременността, прави се 18-20 г.с.

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 369
Аз също ходих при д-р Томова в "Св.Лазар".Изключително внимателна жена и отл. спеиалист.Препоръчвам ти я.Успех и много здраво бебенце.
И аз я препоръчвам. Когато се чудех при кой да отида, от изчетеното, стигнах до извода - не е най-важното колко е модерен апарата, а кой гледа на него. Доц. Томова е страхотна. Бях 18 г.с. и тя "видя" бебка. Каза, че е здраво бебче. "Прегледа" я много обстойно и ми обясни всичко. Имам си и снимки от прегледа.
Телефона й взех от форума.

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет.
Феталната морфология се прави на 2д - т.е. обикновен ехограф.
За удоволствие на родителите се пуска 3Д/4Д.
Аз лично препоръчам Д-р. Марков
http://www.mc-markovs.com/

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Привет.
Феталната морфология се прави на 2д - т.е. обикновен ехограф.
За удоволствие на родителите се пуска 3Д/4Д.
Аз лично препоръчам Д-р. Марков
http://www.mc-markovs.com/


и аз препоръчвам !
По негов съвет - м/у 20-23 г.с най-добре !  Peace

Лека бременност!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 418
Аз правих фетална морфология във Фемина при д-р Врагалева в 20г.с.Тя е много приятна жена,а и апаратът им е вного добър.Направи обстоен преглед на бебето,каза ми пола и термина и отговори но всички мои въпроси изчерпателно.Тя позно за всичко и аз бях много доволна.Правят и запис на бебето на диск или видео ако искат родителите.Морфологията ми струваше 50лв.Правиха и отделно доплер за още 10лв.Определено си струва парите.

# 8
  • БГ
  • Мнения: 735
Аз правих фетална морфология във Фемина при д-р Врагалева в 20г.с.Тя е много приятна жена,а и апаратът им е вного добър.Направи обстоен преглед на бебето,каза ми пола и термина и отговори но всички мои въпроси изчерпателно.Тя позно за всичко и аз бях много доволна.Правят и запис на бебето на диск или видео ако искат родителите.Морфологията ми струваше 50лв.Правиха и отделно доплер за още 10лв.Определено си струва парите.
и аз така направих ,доволна съм,позна пола и видях ясно бебка,направи ми снимки и запис на cd .

# 9
  • Мнения: 3 092
Хубаво е и да дадеш кръв за БХС (биохимичен скрининг) в Майчин дом, ако не си понапреднала с бременността, прави се 18-20 г.с.
аз си правих в 16-та . Thinking
Иначе ходих при доктор Димитрова във Фемина  в 22-ра седмица ....много  време чаках за да си запиша час , за това те съветвам ако се ориентираш към този център да звъннеш с около месец по -рано  Simple Smile
Иначе съм доволна от доктор Димитрова .Беше много внимателна , изчерпателна и беше явно че не си "отбива " номера .
Успех където и да решиш да отидеш и здраво бебенце ти пожелавам !    Hug

# 10
  • Мнения: 146
Аз си правих тези изследвания при Димитрова, от не едно и две места съм чувала, че е най-добрата за Бългатия, по-важното е, че са ми го казвали лекари.
Аз всъщност не разбрах от къде си.
В началото на форума ще намериш една тема(от закованите)относно аномалиите при бебетата, може да я погледнеш, там има доста мнения по въпроса.

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз я направих в 18 седмица при д-р Мазнейкова в Света София. Много съм доволна , отдели повече от 20 минути и обясняваше всичко много обстойно.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 230
Препоръчвам д-р Виолета Димитрова от МЦ Фемина.

# 13
  • Мнения: 357
д-р Карагьозова - МЦ Фемина - имат сайт и телефон за записване - доволна съм  Peace

# 14
  • sliven
  • Мнения: 113
Благодаря много на на всички за съветите.
Другото което ме притеснява е,  в случай че се установи някаква аномалия при плода след такъв преглед    имали евентуално лечение или се изчаква раждането.

Общи условия

Активация на акаунт