Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Извънкласни занимания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля, ако някой има лични впечатления от частните занимални в града на тепетата, да сподели условия и цени.
Цитирай

на майната си

Ще побутна темата, че септември наближава  Very Happy. Мен лично ме интересуват в близост до Алекото.
Цитирай

Пловдив

Към училищата които ще посещават няма ли занималня? И кой ще ги води от едното място на другото? Не е ли по-добре ако сте решили да е нещо частно, да е пенсионирана учителка или някоя заработваща допълнително и да е в ролята на детегледачка: да го взима от школото и занимания вкъщи? Аз поне над това разсъждавах ако нямаше занималня в училището. В чудо се бях видяла.
Не се надявайте на много идеи. Все пак е Пловдив, не София.
Цитирай

на майната си

При нас няма занималня, но имам и приятелки които минаха на частни защото не са доволни.
За частните - те си взимат децата от училищата.
И аз мислих за пенсионирана учителка, но няма да е по-евтино, а там поне ще е сред деца цял ден.
Още се чудя какво да правя.
Цитирай

Пловдив

Пенсионираната учителка при всички положения излиза в пъти по-скъпо от занималнята. Дааа...идеята е да е сред деца. На нас все още не са ни казали колко ще ни струва занималнята, та ще поразпитам тези дни за частни, за всеки случай.
Цитирай

No Line On The Horizon

В кои училища са ви децата?
Цитирай

Пловдив

Моето е в "Черноризец Храбър", Тракия. Вероятно ще се местим, но не на този етап. Така че първите няколко години, ако се сработи с преподавателите и децата ще го задържа тук. Госпожата ми се видя много приятен човек, директора също, но...изводите се правят на по-късен етап.
Цитирай

No Line On The Horizon

Моето е в Малката Лиляна. Ще ходи в частната занималня на Сточна гара, но още не знам с подробности какви са условията.
Цитирай

на майната си

В Алекото
Цитирай

Пловдив

Здравейте,
Някой да има впечатления от частните занимални в района на Кършака, и по- специално около училище "Христо Ботев". Детето ми е 1 клас там и е към занималнята на училището, но нещо не съм доволна. На втория ден си го взех със скъсана раница и яке, а шапката в локвата на двора. Заварих го как се защитава от едно дете, а въпросната госпожа която отговаря за тях дори не беше разбрала какво е станало или става #Cussing out. Била има казала че няма 3 чифта очи да гледа и тримата (толкова бяха останали) и да си говори с госпожата на другата група от занималнята от училището. Ще видя днес как е, но ако ще е така не знам. Аз ли се впрягам много, но не ми се струва нормална една такава ситуация (само да уточня че моето дете не е агресивно,обикновено той е набития и прецакания, даже се учудвам че този път се защитаваше) Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.