Крайна ли съм?

  • 2 949
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Е след като го обичаш и той тебе защо те е страх да не разбере никой ти май си раздвоена в чувствата си затова се получава така при тебе.Просто си събери мислите и реши окончателно какво искаш newsm78

# 46
  • Мнения: 4 841
Няма да взема отношение по темата, защото не ги разбирам тия неща с любовниците, да не кажа, че дълбоко НЕуважавам хората, способни да мамят най-близките си и да се правят на дръж ми шапката; но не пиша и за да те съдя - това пък хептен не ми влиза в работата.

Пиша, за да ти кажа, че си избрала твърде странен ник, и ако целта е по някакъв начин да се направи аналогия с добре позната съфорумка и да се злепостави тя чрез тази твърде - хммм - скалъпена и инфантилна история, то - тц, опитът е неуспешен, поне в моите очи  Naughty

# 47
  • Мнения: 135
Според мен от цялата ситуация си доста изнервена и е хубаво да се опиташ да изправиш ситуацията, както спрямо него, така и спрямо
"твоите неща за оправяне", отлагането някой път може да влоши нещата. Човекя явно държи на теб, мисля че е време да действаш, още повече ако вътрешния конкфликт прераства във външен.

# 48
  • Мнения: 809
Според мен, щом го е споделил с жена, която има апетити към него, го е направил, за да се отърве. А не да се похвали. Така че, човекът е постъпил правилно. Не го съди, а оцени това, което е направил.

# 49
  • Мнения: 263
Според мен реакцията е малко крайна! Наистина не е казал, че е с теб, а може тази обща позната и през ум да не и е минало, че гаджето си ти! Той е удържал на обещанието, което ти е дал и е запазил връзката ви в тайна въпреки, че се е похвалил, че е щастлив!

# 50
Никой друг освен ти самата няма да те съди мацко Simple Smile. Като опреш златна възраст и се огледаш - дано не се виниш за нищо тогава.

Крайна си !
Тук повечето са го казали по един или друг начин, но .. ако дадем просто определение за крайност - Прекомерна проява на нещо - да, ти тормозиш въпросния любовник. Хем се събирате хем ще пазиш тайна докато си опека нещата иначе те напускам. После той е "подсказъл" значи край Simple Smile

Най-вероятно мъжа ти е "претопен" под железния ти чехъл, добър мъж, също добър баща на детето/цата ти, но за съжаление не е сексимвола от началото на връзката ви.
Най-вероятно любовника ти е дългогодишна връзка, която заради принудителната дистанция си превърнала във фикция и смяташ, че ако заживеете задно всичко ще бъде красиво, но все пак си наясно какъв е човека и че няма да замести мъжа ти по всички точки, а секса е до време.
Горните твърдения ще нарека изтрел в мрака , но ако мъжа ти беше кретен, който те тормози щеше да си му била шута сигурно и без любовник.

Та, прекомерната проява на нещо (на чуденки в главата ти), те кара да издевателстваш над лИбовника да мълчи, след като сте взели решение да се съберете.
Напълно нормално. Дори не си толкова тежък случай- при някой несигурността граничи с животинска агресия Simple Smile

Хайде със здраве и дано намериш верния път в живота!

Общи условия

Активация на акаунт