Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Където ми видят очите

Мили,мами кажете ми някое име на преводачка за да си я изтегля от някъде.
Цитирай

whiskey bar

Тази е онлайн и не е лоша.
Цитирай

Еклесиаст

http://www.eurodict.com/

аз използвам този речник, удобен ми е
Цитирай

София

"Бултра"  е друг вариант Peace
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

След определен брой преводи не те ли спират със съобщение от типа : Изразходвахте лимита си ( примерно 5 пъти използван на ден) пратете sms за да продължите безплатно?
Преди ползвах Уебтранс и бях доволна, но сега вече е с sms-и и той.
Цитирай

Пловдивъ

Аз знам страхотен онлайн преводач, но няма опция 'български език'. Може от английски на руски, например  35
и няма лимит  Peace
Цитирай

Ямбол

Web Trance - много е удобен, както за думи и текстове, така и направо да превежда страници в Интернет. Сложила съм си го като добавка към Мозилата и си го ползвам, когато искам да си преведа някой сайт, само с един бутон и превежда за минутка цялата страница.
Цитирай

Където ми видят очите

Web Trance - много е удобен, както за думи и текстове, така и направо да превежда страници в Интернет. Сложила съм си го като добавка към Мозилата и си го ползвам, когато искам да си преведа някой сайт, само с един бутон и превежда за минутка цялата страница.
Как става този номер?Аз си инсталирах точно нея,но тази магийка не знам как става.
Цитирай

Ямбол

Как става този номер?Аз си инсталирах точно нея,но тази магийка не знам как става.
Виж си горе менютата на програмата, когато я стартираш. От менюто "помощ" избери "активиране през Интернет". И понеже програмата е пригодена за IE, с него тръгва без проблем, а за Мозилата имаше едни специални врътки, които сега не мога да си спомня, но е малко по-сложно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.