Резултатите ми от хорм. изследвания - погледнете моля

  • 553
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 576
                                           В реф. граници  Извън реф. граници   Референтни граници
LH mIU/ml                                       9.05                                                  2.4-12.6
FSH mIU/ml                                     8.48                                                  3.5-12.5
Estradiol pg/ml                              79.44                                               24.5-195.0
Prolactin µIU/ml                           238.5                                                73.0 - 850.0
Progesteron ng/ml                                                1.82                           0.2-1.5
Testosteron ng/ml                          0.604                                               0.06 - 0.82



П.С  Прогестеронът мисля, че ми езавишен заради Утрогестана , който ми предписаха за предизвикване на М този месец.
 

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
На кой ден от МЦ са правени изследванията?
Добри са, нищо притеснително няма, като изключим прогестерона, който е над референтните стойности.

# 2
  • Мнения: 576
на 3ти ден /днес/
Ще ходя пак да изследвам LH и FSH на 12-14 ден и прогестерон на 21..А от другата седмица, когато ми свърши отивам на фоликуметрия

# 3
  • Мнения: 7 716
Прогестеронът е малко завишен. Лекарят ти какво казва? Другите са добре.

Общи условия

Активация на акаунт