Намаления в Русе?

  • 7 267
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Този сняг и мраз така ни блокираха, че от Н.година не съм помирисвала магазин, а вече би трябвало да са започнали намаленията. Някой даже може и да се преминали?
Е, какви намаления има из русенските магазини и какво "намазахте" от тях?

# 1
  • Мнения: 2 725
Май темата е за друг раздел,но и на мен ми е интересно и ще следя,дано да се включат повече русенки с информация. Peace

# 2
  • Мнения: 389
Май Русе тази година изостава с намаленията! За една седмица бях в Търново и там във всеки магазин си има намаление, а в Русе по главната улица, преди да тръгна за Търново (12.01), имаше намаления само в Дафне (до 40%). Днес като се прибирах в Русе хвърлих един поглед по витрините по Чайка, дали няма някое намаление, но  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 410
Ст. Белчева - също не???

# 4
  • Мнения: 389
Ст. Белчева - също не???


Те все към края на сезона правят намаленията. Днес ще вляза и в техния магазин да проверя със сигурност и довечера ще пиша . Миналата година повечето магазини по Чайка веднага след новогодишните празници направиха намаления, а тази година никъде няма нищо намалено, може и да не направят (заради румънците).

# 5
  • Мнения: 395
Пфююю от кога я чакам тая тема!!!
Миналата година Кастело бяха пуснали -50% на 18 януари...да, ама тая година още нямат намаление(имат едно от -15%,което е смешно направо).  Аз след малко мисля да ходя по магазините...като се върна ще докладвам

# 6
  • Мнения: 389
Ходих до "Стела Белчева", няма намаление, както и в останалите магазини по Чайка. Само в  Леопард, има 40% на някакви дрехи от преди няколко години!

Пфююю от кога я чакам тая тема!!!
Миналата година Кастело бяха пуснали -50% на 18 януари...да, ама тая година още нямат намаление(имат едно от -15%,което е смешно направо).  Аз след малко мисля да ходя по магазините...като се върна ще докладвам

В Кастело намаленията и аз ги обичам, наистина цифрата 15 ми се видя доста смешна и на мен, като си зная, че обикновено там намалението е 50%.

# 7
  • Мнения: 389
Малко встрани от темата, обаче да попитам все пак: Kensol имат ли фирмен магазин в Русе?

# 8
  • Мнения: 410
Да. Те са под шапката на "Месалина" -> на ул. "Александровска" с-у бившето кино Москва (възможно е на витрините да седи логото на "Месалина"). За повече инфо ти давам техния тел.: 81-77-71.

# 9
  • Мнения: 389
Да. Те са под шапката на "Месалина" -> на ул. "Александровска" с-у бившето кино Москва (възможно е на витрините да седи логото на "Месалина"). За повече инфо ти давам техния тел.: 81-77-71.

Да, в този магазин съм влизала, но не е особено зареден. Правя сравнение с магазините на Kensol в Търново, там е много по-евтино и има много по-голям избор! Дори сега имат намаления в Търново 35%!

# 10
  • Мнения: 410
Вечната тема...Вървя по улиците и се питам: Откъде са се облекли тия хора, при все, че зареждането по русенските м-ни е ужасно.
Колкото до намалението в Търново, аз бих отперила тоя въпрос до Пламена (собственичката на Месалина).

# 11
  • Мнения: 2 152
Oтивайте на намаление в Румъния Peace. Тук няма нищо почти - в Пепе и Мис сиксти видях че има 40%
Вчера се върнах от Букурещ. Мола е по-голям от софийския, а е супер близо Simple Smile. Имаше намаления 50-70% в абсолютно всички магазини. Търново е по-далеч, а и магазините в тамошния мол са оскъдни

# 12
  • Мнения: 395
Oтивайте на намаление в Румъния Peace. Тук няма нищо почти - в Пепе и Мис сиксти видях че има 40%
Вчера се върнах от Букурещ. Мола е по-голям от софийския, а е супер близо Simple Smile. Имаше намаления 50-70% в абсолютно всички магазини. Търново е по-далеч, а и магазините в тамошния мол са оскъдни

Ами аз бях пуснала тема за намаленията в Букурещ.....ама така си остана миличката Simple Smile Наистина там правят страхотни намаления. А от Русе вече наистина съм разочарована. Вкрайна сметка днешното ми излизане завърши със закупуване само на едни сенки..... Иначе ЗАРА имат -30 %...нищо интересно, на МАДОК(бивше бордо) пак има някакво намаление, но не останах впечатлена. В общи линии това е....
А магазина на Кенсол, който е на Алексаднровска аз доколкото знам, не е фирмен, а само зареждат от Месалина. Струва ми се, че са им доста старички нещата и не съм впечатлена и от него. Ами за сега това е...при нещо ново ще докладвам

# 13
  • Мнения: 410
Снощи от колата мярнах -20% в Маркам, но не мога да кажа подробности, понеже стана в движение, т.е. не съм влизала.
Като имам предвид, че цените на стоките при сезонни разпродажби зад граница падат в пъти надолу (купувала съм блейзери и обувки от Г-я, намалени от 130 -> 29 и съотв. 90-> 30 евро...), за мен тия нашенски намаления, които дори не доближават 50%, са фалшиви, т.е. правят се само за прах в очите.  Naughty

# 14
  • Мнения: 2 152
Днес минах през "Миро". Намаление 50% Wink. Видях от витрината хубави ризки и колани

Общи условия

Активация на акаунт