Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Кебекуйка

Имам поръчка от колега да му издиря стари руски романси, за да играел шах на тях (от тези дето фигурките са като чашки и са пълни с...водка), изключително били подходящи за фон  newsm78...

Моята култура по темата се изчерпва с Висоцки и Окуджава, докъде се простира вашата  Thinking

Мерси, спасибо тъй да се каже...
Цитирай

в шоки-land

35 35 35  това серио3но ли?

ако е - ще питам още утре дружката Женя, да даде някои сайтове.....

хайде на3драве по повода..... и шаха  Wink
Цитирай

Кебекуйка

35 35 35  това серио3но ли?

ако е - ще питам още утре дружката Женя, да даде някои сайтове.....

хайде на3драве по повода..... и шаха  Wink

По-сериозно от това не може да бъде... hahahaто и мож'ли го измисли!

....И нека по-добрия победи! Добре, че шах  се играе седнал  bowuu...
Цитирай

в шоки-land

щом е толкова на серио3но - ще питам още утре, но сутринта...дано колегата и3трае с...водката до обяд.....надявам се, че до тогава ще има ре3ултат.....

то може и прав са се играе, ама много "блиц" ще дойде  35 35 35
Цитирай

в шоки-land

малко ще те ра3очаровам Confused....руската девойка ка3а, че 3а да свалиш нещо от тук или не от Русия трябва да се плаща с кредитна карта....иначе има сайтове 3а сваляне, но те са само 3а Русия, от чужбина не се отварят...ако искаш така  Rolling Eyes - ок.....
Цитирай

Кебекуйка

Мен и само имена ме устройват, няма начин да ги няма в нета, дори само на видео. Тя  другарката само имената на тез герои романтические да сподели, а пък  сайтовете аз само ще ги цитирам, така да се каже, без да стигаме до крайности  Mr. Green, т.е. до собствената ми кредитната карта Wink
Цитирай

Somewhere over the rainbow

Не мога да играя шах, но на такъв с удоволствие бих се понаучила.  Wink
Ето един линк към СД с руски романси  http://www.books.bg/Item.php?id=546
Ако не е достатъчно мога да пратя в темата професионална помощ ( мама от форума ) .
Цитирай

usa

на ютуб има много,подсказва ти сходни изпълнители като му зададеш пр, Окуджава...аз харесвам и Долски,Ала Баянова,Малинин..има бол:)
Цитирай

Кебекуйка

Мопси,
благодарско за сд-то, ама мен ме интересуват по-скоро имената на певците, а в сайта не ги откривам. Пращтай тежката артилерия  Mr. Green

Иначе смятам, че Висоцки и Окуджава ще отсрамят нацията!

http://fr.youtube.com/watch?v=VkGc8i78AE8&feature=related
Цитирай

Кебекуйка

на ютуб има много,подсказва ти сходни изпълнители като му зададеш пр, Окуджава...аз харесвам и Долски,Ала Баянова,Малинин..има бол:)

Тамън туй правя, ма не ми се струват другите като за шах  Mr. Green, сега ще попрегледам твойте таварищи...
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Има нещо титанично поетично и мощно идилично в идеята да играеш ШАХ на руски РОМАНСИ, пиейки ВОДКА!. Ну, стреляй, гад!  Mr. Green
Ето ти малко: 1, 2, 3
Цитирай

Sofia

Разгледай ето тази темичка!Може да ти е от полза! Hug
Цитирай

Spain

ето това е сайта
http://torrents.ru/forum/
торент с какво ли не . трябва да се регистрира6 и съм сигурна 4е ще намери6 нещо. проблема е 4е сървърите им са претоварени и има някакъв лимит на потребители така 4е може да не влезе6 от първия път . не си спомням юзъра ми там ина4е бих ти дала директно и паролата . ако не разбира6 руски пиши .
Цитирай

Germany

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222365.0;all

това смятам че ще ти свърши работа.

Цитирай

Spain

сега влязох в  сайта
 има много романси
като имена  ЛАриса Луста
олег погудин
валерии Агофонов
Валентина Пономарева
 и има доста сборни  дискове с руски романси
 регистрирай се и в търсене - най-отгоре отдясно си напиши "романс" - смисъла е 4е това е форум и във всеки първи пост си е торент линка  . не е то4но като замундата но си е готин и има огромно коли4ество музика , филми и софт Smile

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора