la roche posаy

  • 6 399
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Камамбер, маската търсих наскоро в три аптеки - тази на б-ца Токуда, в МОЛ-а до Хемус и една аптека на бул. Витоша. Казаха, че не се внася. Обсъдих с дерматолог, че ползвам тази маска, тя каза: за съжаление, не се внася. И всичко -то това наскоро в края на декември месец.
От пролетта, началото на лятото (2007) имаше проблем с вноса на продуктите на Ла Рош, дори се заговори в аптечните мрежи, че няма да ги внасят. Същото важеше и за Виши. Тогава търсих последно флуида и дори ми казаха, че от миналата година (2006) няма внос на този флуид.
Това е.
Хидратиращата маска съм купувала последно в малки разфасовки, от тези еднократните. Беше ми удобно и за пътуване.
Но и хидратиращата на Авен е страхотна. Пренасочих се към нея.
Малеее, мноого зле работата. Аз последно си купувах лятото въпросната маска именно в тези еднократните пликчета за 2 нанасяния и си купих 4 броя и още имам  Blush Не знаех, че има такъв проблем. А въпросният флуид си го купувах преди 2-3 месеца. действието се развива в Ремедиума  Tired Довечера ще проверя как стоят нещата и ще докалдвам  bowuu

# 46
  • Мнения: 1 063
От пролетта, началото на лятото (2007) имаше проблем с вноса на продуктите на Ла Рош, дори се заговори в аптечните мрежи, че няма да ги внасят. Същото важеше и за Виши.
В този времеви диапазон се коментираше, че проблема е в сключването на договора с двете фирми, а не че нещо се бавят на митницата (такъв проблем съм имала с козметика на LED). Лятото нямаха зареждане на Ла Рош и ми предлагаха нещата, които са им останали в наличност. След това се насочих към селективна козметика и спрях да ги следя. До октомври  (2007) след като съм вече със супер нетолерантна, свръхчувствителна кожа и се наложи пак да премина към мед. козметика. И тогава забелязах, че вече има внос на продуктите на двете споменати от мен фирми. Само не откривам маската, а за флуида си попитах, намира ли се вече. Гледам в сайта (им) е под същото име - Anthelios XL SPF 50+.
Мисля, че и в Ремедиум (на Графа) съм търсила маската, но малко по- рано от декември.
Дори по мои спомени първо забелязах зареждане на Виши.
И аз си имам още от маските в еднократни дозировки и от флуида. Wink
Доволна бях и от шампоана им Kerium интензивният, но допреди да открия за себе си Ducray.

# 47
  • Мнения: 281
а за флуида си попитах, намира ли се вече. Гледам в сайта (им) е под същото име - Anthelios XL SPF 50+.

Има го - в предния си пост съм писала, че го ползвам.

Аз ползвам за лице Аnthelios XL 50+ spf - fluide extreme - non greasy effect. Доволна съм.

# 48
# 49
  • Мнения: 1 063
...крем с цвят на Биодерма...
Също лятото го пробвах и съм доволна. Но не го ползвам много.

# 50
  • Мнения: 281

Аз го купих от голямата аптека на ъгъла на Раковска и Графа, но предполагам, че в Ремедиум на Шишман или Графа ще го имат.

# 51
  • Мнения: 1 063
 Мария Лу   ,   bouquet!

# 52
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Оказа се, че тук при нас има само крем без мазнини, с 15 фактор, този флуид с фактор 50 го няма... язък.

Общи условия

Активация на акаунт