Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 830
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 883


това е   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 196
Много интересен сайт е пуснала Bellucci   Peace

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Някой отговори ли на момичето - Stitch от края на предишната тема  Rolling Eyes

Цитат
Здравейте, момичета, имам едно питане, породено от съседна тема. Става въпрос за Very Irresistible. До сега съм срещала само EDT, но съфорумка спомена, че е ползвала EDP. Съставките същите ли са като при EDT, или има разлика? Ако някой намери линк EDP, за да се уверя, че съществува, ще съм му благодарна, защото до момента винаги съм си мислила, че няма.
Цитат

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Вместо запис, едно питане - дайте идея за парфюм с аромат на малини или поне да има нещо малинско в него  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 35 950
сайтът на Живанши е на разположение на желаещите да го разгледат  Wink



Elegant and spontaneous Eau de Toilette.

Pink from top to bottom, Very Irrésistible Givenchy is the world's first Floral Aromatic perfume.
A truly light, bright and feminine fragrance is created through the combination of five beautiful roses. Star anise provides a delicate touch of contrast, freshness and modernity and gives originality to the central floral harmony of roses.
Impertinence, fantasy and elegance, there's that Givenchy TWIST again!

A fragrance that brings out the spontaneity in all women, Very irrésistible Givenchy is perfect for women who are carefree and have a "joie de vivre".

Sensual and sophisticated Eau de Parfum.

Roses are the heart of Very Irrésistible Givenchy.
The Sensual Eau de Parfum is a captivating and seductive fragrance.
The fruity and juicy Liv Tyler Rose features amongst Star Anise and the beautiful bouquet of the five roses, found at the heart of the original Eau de Toilette.
Patchouli arouses our senses with its enveloping warmth.

An exclusive creation, the Liv Tyler Rose is introduced , sparkling and exceptionally feminine. It is impossible to resist its seduction.


# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
сайтът на Живанши е на разположение на желаещите да го разгледат  Wink



Elegant and spontaneous Eau de Toilette.

Pink from top to bottom, Very Irrésistible Givenchy is the world's first Floral Aromatic perfume.
A truly light, bright and feminine fragrance is created through the combination of five beautiful roses. Star anise provides a delicate touch of contrast, freshness and modernity and gives originality to the central floral harmony of roses.
Impertinence, fantasy and elegance, there's that Givenchy TWIST again!

A fragrance that brings out the spontaneity in all women, Very irrésistible Givenchy is perfect for women who are carefree and have a "joie de vivre".

Sensual and sophisticated Eau de Parfum.

Roses are the heart of Very Irrésistible Givenchy.
The Sensual Eau de Parfum is a captivating and seductive fragrance.
The fruity and juicy Liv Tyler Rose features amongst Star Anise and the beautiful bouquet of the five roses, found at the heart of the original Eau de Toilette.
Patchouli arouses our senses with its enveloping warmth.

An exclusive creation, the Liv Tyler Rose is introduced , sparkling and exceptionally feminine. It is impossible to resist its seduction.





Благодаря ти . Ще и го пратя на лични

# 21
  • Мнения: 35 950
все пак, за да не стане объркване - обикновения е едт, а Сеншуъл е едп

# 22
  • Мнения: 742
Нати, два малинови съм пробвала, и двата ми харесват: Too Feminine от Aigner и Apparition на Ungaro
В първия малините са по-скоро фон, във втория доминират. поне на мен така ми се струва.

# 23
  • Мнения: 35 950
Cat Deluxe At Night ми мирише на разни къпинки и малинки  Wink

# 24
  • Мнения: 59
обожавам бвулгари au the blank. страхотен е

# 25
  • Мнения: 389
И мен линка ме зарадва, но поради други причини. Кога я написах статията, че кога я намерихте ...  Mr. Green

Нати, на osMoz в началната страница на Open search напиши raspberry и натисни ОК.

Можех да изкарам списък, но като не съм ги мирисала част от парфюмите, не мога да кажа къде се усеща хубаво малината.  Rolling Eyes

Аз водя преговори в темата за размяна на парфюми и ако всичко е наред, дай боже, и момичето е коректно, другата седмица трябва да се сдобия с нещо съвсем новичко Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 965
Някой отговори ли на момичето - Stitch от края на предишната тема  Rolling Eyes

Цитат
Здравейте, момичета, имам едно питане, породено от съседна тема. Става въпрос за Very Irresistible. До сега съм срещала само EDT, но съфорумка спомена, че е ползвала EDP. Съставките същите ли са като при EDT, или има разлика? Ако някой намери линк EDP, за да се уверя, че съществува, ще съм му благодарна, защото до момента винаги съм си мислила, че няма.
Цитат


аз имам ЕДП, но не е купуван от БГ  Peace
не знам дали има разлика с ЕДТ - предполагам само че е по-траен, но е страхотен - един от любимите ми  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Мерси, момичета  Hug

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
  RS, той доскоро беше на супер цена бе, защо чак сега ?  Wink

аз се снабдявам с парфюми по друга линия, не от ягодката Wink

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

страхотен е наистина Heart Eyes и аз го обожавам

Общи условия

Активация на акаунт