Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 826
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 479
И аз се успокоих с Монда, след като преброих шишенцата  Grinning

# 76
  • Мнения: 8 459
И аз се успокоих с Монда, след като преброих шишенцата  Grinning
Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 372
Уважаеми дами, моля за съвет: за остатъка от зимата искам да си поръчам парфюм, т.е. да не е от най- леките които предпочитам иначе.
И така чудя се за 1 от следните: L( Lolita Lempicka); Hypnotic Poison( Christian Dior); Cinema(YSL); Omnia( Bulgary) ?

# 78
  • Мнения: 171
Ей това са моите фаворити:
Versace-Crystal Noir
Dior-Pure Poison
Thierry Mugler-Alien
Lancome-Hypnose

Сега съм на "тежка" вълна Grinning

# 79
  • Мнения: 372
Момичета, парфюмите Avon, Oriflame, как ви се струват. Аз имах неблагоразумието да поръчам Treselle Seduction. Няма никаква трайност, сигурно и 5 мин. За мен е евтина миризма.
Понякога си мисля, че не съм с нормална кожа като другите, все не улучвам аромата, дори и да е от добра марка, а особено за евтните като Ейвън.

Има ли дами, поръчали си този и какво е мнението ви.

# 80
  • Мнения: 1 303
Да ви представя моята колекция


Коя категория съм?? Laughing

# 81
  • Мнения: 389
Въпрос на очаквания ... евтини били  Rolling Eyes  Понякога дори скъпи парфюми не са особено трайни, да не говорим за такива от 20 лв.

Доволна съм от моите Ейвънски парфюми. Всъщност неочаквано за мен, TrueGlow ми прилегна доста добре, въпреки, че не е особено траен. Кристалната аура също ми е много приятна.

Без големи очаквания ...  Wink

Мисля да пробвам и двата варианта на Treselle. Поне Ейвънските парфюми не ги жаля като се пръскам  Laughing

П.П. Веселка, 30? Средна категория, може би.  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 496
Аз пак да попитам нещо, дано някой може да ми отговори... Tired
Преди 5-6 години имаше един парфюм, за който не знам дали беше оригинален...Мъжки беше, черно шише от типа на Омния-та, малко по-тясно обаче, с черна капачка. Продаваха го под името Нина Ричи №9 newsm78
 Може и менте някакво да е бил, но миришеше страхотно! Някой може ли да ми помогне? Tired

# 83
  • Мнения: 1 303
още няма 30,но смятам в скоро време да закръгля бройката Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 3 820
Моите са около 15 в момента.

# 85
  • Мнения: 2 241
Eta, много благодаря, чакам отизиви по-нататък!


За бройката, по-скоро е скромна, но няма случайни гости  Simple Smile, около 22 - 23 от известно време се въртя, защото току купя нещо, но друго свърши (много мразя да ми седи флакон с половин пръст парфюм, гледам да го изпръскам бързо и го хвърлям да не ми се мотае Grinning).


А сега съм влюбена в това:




Аз не обичам кой знае колко жасмин, но тук просто ме опиянява, пръскам се преди да си легна, след като стана и не мога да престана да се душа като съм с този парфюм (а уж го имах предвид за пролет - лято ooooh!, а и така ме е яд, че само 50 мл. купих, скоро няма да останат, ще трябва да повторя.)  Има я и така характерната за по-леките парфюми на Ермес цитрусова нотка в началото, но тя бързо отстъпва място на наистина разкошен жасмин  Crazy

# 86
  • Мнения: 1 303
аз съм решила да си поръчам Нилски градини на Хермес.Мисля че имаше хубави отзиви за него??какв тип е?

# 87
  • Мнения: 338
Среднолека категория - 23, последните 3 Ейвънски. Rolling Eyes
Една такава тема ми дава да се засрамя лекоооо и да се спра  засега. Embarassed
Аз също си мислех да пусна нова тема, но не знам как става  newsm78. Ако някой може да ми помогне? Чета с удоволствие от много време, но не съм много в час, понеже пиша от скоро. Иначе моите са около 20

# 88
  • Мнения: 35 949
средна категория - 34, като два са на Ейвън  Party
и аз се срамувам непрекъснато  Crazy и се ограничавам от 2 месеца  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 410
Ей това са моите фаворити:
Versace-Crystal Noir
Dior-Pure Poison
Thierry Mugler-Alien
Lancome-Hypnose

Сега съм на "тежка" вълна Grinning

Тези (подчертаните по-горе) за тежки ли минават?? На мен особено Хипнозата ми е вкусно-сладка, вечно я асоциирам с дъвка, но в никакъв случай не я класирам като тежка.  newsm78

Innesse, OMNIA-та е всичко друго, но не и трайна, не се подлъгвай. От другите 3, които си посочила, препоръчвам Диор. Колкото до Ейвън и Орифлейм - от личен опит препоръчвам НОМАДИК (Орифлейм) - много зимен, много траен!

Общи условия

Активация на акаунт