Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ян. 2008, 23:11 ч.

Гледате(хте) ли ГОРЕЩО-19.01.

• 2 636
  • 28
  •   1
Отговори
  • 3 метра над небето
Не мога да се начудя на простащината на КИКИ И АНДРЕй #Crazy newsm78БЕЗ ДУМИ СЪМ такава селяния #Crazy #Crazy

# 1
  • София
Мдаааам. Истинско въплащение на думата "селтаци" .....

# 2
  • 3 метра над небето
Мен би ме било срам от такива ,,ПРИЯТЕЛИ,,.Какво щоу само

# 3
  • Cофия
Не го гледах Confused
Разкажете newsm78

# 4
  • Springfield, VA
Гледахме с една приятелка, която ми беше на гости..Не спряхме да се споглеждаме от изумление... Хем знаехме какво може да се очаква..  Rolling Eyes

И все пак не е луд този, който яде баницата( в случая Андрей), а този, който му я дава(Кики)  Stop

# 5
  • Варна
до съвсем скоро и аз така мислех, но сега след Горещо-то, ще река "то пък една баница . . ."

# 6
  • Между гори и планини
Аз не ги издържах и смених канала.
Сякаш бяха на състезание по надприказване.
Чак и Венета беше леко в шок, че не може да вземе думата.
Нищо смислено.

# 7
Хванах края, щото по принцип вече не я гледам Венетка, откакто беше в Брадърите, уж да и занижа така бленувания от нея РЕЙТИНГ Joy, та по въпроса-абе то жената не можа да вземе думата от тези двамата-то децата в детската градина не се карат и държат по този начин-кой ми взе бонбончето-дай си ми бонбончето! Изложиха се доста според мен! #Crazy #Crazy

# 8
  • Бургас
Определено не ми хареса предаването,и двама викаха,спореха и то за глупости.Кой къде не трябвало да ходи,кой кого ревнувал...

# 9
  • В сигурни ръце
Еталон за простотия е връзката между тия двамата.Хич няма да им е леко на горкичките.Не вярвам,че има такива хора,дали не им плащат да разиграват този цирк? #Crazy

# 10
  • sofia
Гледах го, нямам думи, Венета не можа да вземе думата от тях.
Само да питам, те разведени ли са с Тишо, от изказванията и се зачудих

# 11
  • София
Не го гледах.Моля,разкажете!

# 12
  • Cофия
дайте един линк да ги видя, моооооля Praynig

# 13
  • Springfield, VA

Само да питам, те разведени ли са с Тишо, от изказванията и се зачудих

Не са разведени. Все още. Май Тишо е оттеглил молаба за развод(за кой ли път  ooooh!)

# 14
Гледах, гледах.... Rolling Eyes
И двамата са един дол дренки.  WhistlingПо- тъпо нещо отдавна не бях гледала.  ooooh!То бяха глупости, то бяха безумици....И за какво са отишли в "Горещо"? Да си показват магариите, да се обиждат и викат. Тва го видяхме и в "Островът.....". Достатъчно им се наслушахме там на глупостите. За мен лично си се изложиха още повече.
Съжалявам, че го гледах.  ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт