Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в София
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора
Здравейте,

Казвам се Мая и имам дъщеря на 7 месеца - Анита. Живеем в село Лозен. Много бих се радвала да се запозная с други мами от селата около София
Цитирай

София, Люлин

Здравей
Въпреки че сега живея в Люлин, Лозен е мойто село и лятото обикновено се изнасям натам
Ще се радвам да се запознаем
Ти в Горни или Долни Лозен си?
Цитирай

Айде побут! Не, че някой ще се включи от тук...Бистрица...може би местните се чувстват от квартал...  Laughing
Цитирай
Аз бях писала тука обаче поста ми го няма.  Crying or Very sad

lyllyta аз по принцип съм от Горни, но сега живея в Долни при мъжо. Като идваш лятото, може да изпиеме по едно кафе и да поразходиме сладурите Smile

Dante, привет. Според мене и Лозен и Бистрица все са си села, щом са след околовръстното. Но всеки сам знае за себе си. Все пак станахме повече. Ще се съберем някак си, надявам се!
Цитирай

София, Люлин

Аз бях писала тука обаче поста ми го няма.  Crying or Very sad

lyllyta аз по принцип съм от Горни, но сега живея в Долни при мъжо. Като идваш лятото, може да изпиеме по едно кафе и да поразходиме сладурите Smile

Dante, привет. Според мене и Лозен и Бистрица все са си села, щом са след околовръстното. Но всеки сам знае за себе си. Все пак станахме повече. Ще се съберем някак си, надявам се!
На мен в Горни ми е цялата рода почти. Разбира се че ще пием кафе само трябва да си разменим координати. Къде си живяла в Горни. Нашата къща е на Сукарица в най-горния край на селото Smile
Цитирай
Живеех срещу Перлата /заведението/ в една отровно жълта къща на три етажа. Така си я боядисаха наште това лято. Ако ходиш до Лозен няма начин да не я забележиш, а пък точно преди нея има една керемидено червена, пак е голяма.
Аз горе-долу се сещам къде е Сукарица.
А в Долни Лозен мъжа ми има ресторант, близо до центъра и там живея. Ама той е някъде от септември, та не знам откога не си идвала ама може и да не го знаеш.
Цитирай

София

Бреййй, я и аз да се запиша при Лозенските мами. maiamibee, аз дори познавам майка ти. Ако е мед. сестрата де Wink, а знам, че тя има внуче. Много са мамите от Лозен във Форума, но малко си признават, кой си мисли, че не е "елитно " да кажеш, че си от село, кой бяга и т.н. Не ме е срам да кажа, че живея в Лозен, дори съм щастлива, няма по-добро място за отглеждане на дете -  чист въздух, тишина, животинки, имаме си от всичко. Аз съм от Горни Лозен.
« Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 22:19 от Maxin »
Цитирай
Maxin, познаваш я майка ми, то почти всички я познават. Ама ние дали се познаваме.....Аз съм Мая, приятно ми е Laughing
Пък, който не си признава, че е от Лозен само в негов минус е. За мен си е доста  "елитно".
Аз подкрепям твойто мнение, относно отглеждането на децата. Много добре си се чувствам тук, където живея. Надявам се и дъщеря ми да го осъзнае като порастне.
Цитирай

Обаче видяхте ли, че няма да се запише никоя от наше село?!  Rolling Eyes Ще емигрирам аз към Лозен.  Laughing
Цитирай
ЕЕЕ, Данте не така. Може пък да се включат мамите. Сега времето започна да се оправя и повечето сме по разходки, така че.... Very Happy
Цитирай

София

Мая, сетих се, че това е майка ти по описанието, което си дала на къщата ви и местонахождението й. Миналата година редовно се разхождахме с Ани натам и виждах как къщата се променя и в един момент доби жълт цвят. А пък майка ти и биеше инжекции Окситоцин след като родих, защото имах проблеми с лохиите. Идваше жената вкъщи да ми ги бие и съм й много благодарна, много е внимателна и голяма свежарка. А между другото аз по случайност видях тази тема, търсех съвсем друга. Освен, че мамите от Лозен се крият, те и рядко влизат в този подфорум.
Мая, не съм много сигурна че те познавам. Аз рядко си оставах вкъщи преди да родя, а и сега не познавам много майки, повечето са в някакви групички и нови членове не приемат просто така, което ми е много странно като поведение, но пък и аз не напирам да влизам в групи. Лошото е, че в Лозен няма къде да заведеш детето да се забавлява, градинки няма много, а тези които ги има или са ми далеч или са на сянка.
Цитирай
Радвам се, че майка ми ти е помогнала, но не се учедвам , защото та си е такава.
Ние с нея мнага се караме, но откакто се роди бебката много ми помага.
Я дай някоя снимка, аз може и да съм те виждала
Аз незнам как става тука, през скайпа ми  по-лесно, така че ако искаш дай скайп да ти пратя. Моя е:maiamibee
Цитирай
*много
Цитирай

София-Лозен

Ехааа как се радвам, че открих тази тема! Тъкмо бях решила да пускам и аз в търсене на мамки от Лозен. Да кажа, че и аз се помещавам в Горни Лозен. Хайде мамки, да се опознаем и да се организираме. Кокиченцата вече са в градинките и ни чакат дъъъъъъъъъълги разходки.
Давайте да мислим нови маршрути, че от едни и същи вече ми писна!
Очаквам включванееее!  newsm10
Цитирай

София, Люлин

Ще взема и аз да си отида в нас на Лозен Smile Лошото на нашата къща и е че е много на високо и улицата е кофти, но иначе лятото на Митко му беше много добре там и това лято ще е така. А Сукарица е поляната, която е в най-горния край на селото и която от една-две години е застроена и вече няма поляна Sad Наистина ще се радвам да се видиме............само да се затопли времето. На мен Лозен ми е доста престижен...............като погледнете цените на имотите там. А и  в София е само смрад и кучешки лайна. Митко сега прохожда и направо ме е страх да го пусна на земята да ходи
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора