Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2008, 10:26 ч.

Търкане на зъбите ???

• 1 545
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте!Надявам се да отикрия отговора си тук,защото това,което ми се случва много ме притеснява.От известно време приятеля ми каза,че докато спим,насън аз си търкам някак зъбите.Аз обаче не помня и сутрин като стана много често съм се чудила защо ме болят.Това мисля,че е сериозен проблем,така руша емайла на зъбите си.Наистина е много неприятно,но уви не знам как да спра да го правя,тъй като винаги става по време на сън и аз изобщо не се усещам.Моля,ако някой  се е сблъсквал с подобен проблем и надявам се го превъзмогнал да ми пише.Благодаря на всички!   bouquet

# 1
# 2
  • София
Изключително много ти благодаря!   bouquet
Сега вече като знам какво ми е ще търся лек...   newsm78

# 3
  • София
Ще помоля всички,които знаят от къде мога да си купя шини,чрез които да не търкам насън зъбите си,да ми пишат,че това е страшно гадна работа Sad

# 4
Не мисля,че са готови.Говори със стоматолога си,мисля,че ще трябва да се изработят индивидуални, след като ти вземат "мярка"

# 5
  • София
Не мисля,че са готови.Говори със стоматолога си,мисля,че ще трябва да се изработят индивидуални, след като ти вземат "мярка"
Благодаря на всички Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт