Ставали ли сте свидетели на кражба?

  • 3 362
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386

На една жена и откъснаха верижката от врата пред мен. Нищо не можа да направи.


Да не е била майка ми..
Мдам, късметлийки сме. Tired

# 31
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, ставала съм свидетел на кражба на кола. Бяхме в МакДоналдс  и вниманието ми привлякоха едни познати отвън. После се оказа, че са откраднали колата, в която се качиха. Нищо не казах на ощетения собственик, защото знаех, че ако го направя, няма да остана анонимна и моите познати щяха много да ми се разсърдят, а това може да бъде доста болезнено.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да, ставала съм свидетел - на джебчийски истории.
 Реагирам веднага - първосигнално - крещя, карам се, а после се оказва, че не е така безобидно.
 Един път на опашката пред мен една се опитваше да бръкне в джоба на един старец. Развиках се, излезе продавача подгони я, абе стана една... После крадлите се събраха в групичка, псуваха ме и ходеха след мен до вкъщи. Добре, че беше доста оживено .
 

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, една циганка в трамвая открадна
нещо от чантата на една жена.
Един мъж я спипа, а тя като видя,
че не е портфейл, а калъф с очила,
от яд ги хвърли през прозорчето.
Мъжът не се сдържа и така я би,
че всичко стана в кръв.
Сори, но колкото и кофти да прозвучи,
изпитах голям кеф  Rolling Eyes Някой трябва да
покаже на тази п.........ч, че не сме някакво
стадо овце, което може да бъде обирано
безкрайно  Naughty
Кражба ... Бой и кръв ... Кеф.
Не знам на кой компонент да се възмутя по-напред. Sick

Да, изпитах задоволство от случката.
И да се възмущаваш и не - твое право  Naughty
На 2 пъти са ми крадяли портмонето с цяла заплата,
всички документи и какво ли още не.
Цял месец се чудих с какво да свържа двата края.
Тичах като обезумяла по разни институции да вадя
документи. На всичкото отгоре платих глоба, сякаш
аз съм виновна, че на някой не му се работи и е решил
да се препитава с кражби.
Обират пенсионери, които с мизерната си пенсия едвам
оцеляват, а накрая им взимат и нея.
Дори сега като се замисля и боя им е малко.

Представителска на известно с препитанието си от кражби малцинство, се опита да ми бръкне в раницата, докато обикалях един коледен базар. Никога не съм била по-агресивна, дори не знаех, че мога да бъда такава, но почти си я натупах....Заведох я при полицаите, а те ми казаха, че за "трети път я водели тази днес" #Crazy

Това последното как ще коментираш ми е чудно ?  newsm78

# 34
  • Мнения: 3 268
Била жертва на кражба.Откраднаха ми портмонето на Витошка,докато си носех детето на ръце и чантата ми беше на гърба.
Била съм и свидетел на кражба на кола.Обадих се в полицията,хванаха ги. bowuu

# 35
  • Мнения: 2 386
Lara, да ти нямам познатите Mr. Green
Би ли разказала по-подробно за случая, стана ми интересно..?

# 36
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да, ставала съм. Но не в магазин, а във влак.
И не реагирах никак, защото срещу мен имаше изваден нож.
Предметът на кражбата беше сакът на един румънец, а извършителите - братя цигани.

След това - след дъжд качулка. Циганите слезнаха на гара Червен бряг, като преди това бяха метнали въпросния сак през прозореца.

# 37
  • Мнения: 6 167
Не съм виждала, нито съм била жертва.
Джулияна... ти уби всичко детско в мен с този кеф който изпитваш от плискаща се циганска кръв. Laughing 

ПС: Ставала съм жертва, сетих се! Преди няколко месеца ми откраднали колелото от мазето.
Стана ми мъчно, обичах го този байк.

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм, но съм била жертва на кражби и обир.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 623
Джулияна... ти уби всичко детско в мен с този кеф който изпитваш от плискаща се циганска кръв. Laughing 

Съжалявам, но не мога да бъда лицемерна  Thinking
След като нямаме адекватни закони, след като ги хващат
и до час ги пускат какво ?
Много ми харесват Крумовите закони - крадеш / режат ти едната ръка.
Ако искаш пак кради след това !

# 40
  • Мнения: 4 785
Джулияна... ти уби всичко детско в мен с този кеф който изпитваш от плискаща се циганска кръв. Laughing 

Съжалявам, но не мога да бъда лицемерна  Thinking
След като нямаме адекватни закони, след като ги хващат
и до час ги пускат какво ?
Много ми харесват Крумовите закони - крадеш / режат ти едната ръка.
Ако искаш пак кради след това !


Абе много ясно! Кви са тия - законите били за всички - ай сиктир, за всички - циганката краде и дава протмонето на дете - хващат ги и се оправдава, че то дете - не знае, че е кражба и утре пак в трамвая. Тези, на които им се струва отвратително, че някой е изпитал кеф от бой на циганка, мога да им кажа само едно - не сте се бъхтали цял месец като луди и да ви откраднат цялата заплата за секунда - мършите гадни, що не ходят да работят бе моралистки? Знаете ли как изглеждат циганките дето крадат - аз ше ти кажа имат тука къщи по 5 етажа, мерцедеси и целите са в злато - е от такива дето ги защитават. Смачкай физиономията да не може да стане от леглото 1 месец - все някаква справедливост трябва да има, било то и такава - примитивна Naughty

# 41
  • Мнения: 3 091
Да, ставала съм. От прозореца забелязах един младеж, който обикаля цялата улица и оглежда с фенерче колите. Около 30 минути притичваше от единия до другия край.
какво мислите, че направих? обадих се в полицията - същата тази, която 4 години се прави, че под нас няма работещ незаконен ресторант.
разбера се, че ми казаха, че нищо не можели да направят!

сутринта имаше разбита кола - откраднат касетофон. това е.

# 42
Да ставала съм и винаги съм се намесвала,не че не са ме заплашвали,но предимно на леки кражби,на банда джепчийки.Работех 10г в павильон на Сточна гара -Пловдив,боже нагледах се на всякакви ситуации,даже и човек си умря пред мен Cry.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, ставала съм свидетел на кражба. Една лятна ваканция работих закратко в малък магазин за хранителни стоки.
Веднъж влезе една съученичка от прогимназията, явно не ме позна, отиде до рафта със санитарни принадлежности и задигна една дамска превръзка в индивидуална опаковка. Втрещих се и не реагирах.

Лалке, ако случайно четеш, знай, че те видях, крадло  Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 1 251

Лалке, ако случайно четеш, знай, че те видях, крадло  Twisted Evil

Не съм аз Лалка, ама ми стана много смешно-в хубавия смисъл де-просто ме развесели с това, което си написала!  Heart Eyes

И то от тази дейност - кражбите от прословутите роми (както е модерно да се наричат) - станахме известни в цял свят-като гледам новини и казват българи обраха еди какво си-и дават снимки и кадри на мургавите съграждани-е ми то който не знае къде е България ще си каже, че там населението е само от такива индивиди-ама те скоро може и да ни минат по брой на населението-затова майки-българки-раждайте повече деца!   bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт