Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 264 отговора
Здравейте,
случайно някой да знае от къде мога да дръпна телетъбис но на български
в замундата има само една серийка но е на френски  Crying or Very sad
предварително благодаря!
Цитирай

Няма да го намериш на български. Кратко и лаконично, за съжаление, но факт.
Цитирай

Преди време го даваха по телевизията.
Жалко е наистина,ако сега няма от къде да се намери на български.
Мисля,че на дребния би му било много интересно, пък и полезно да ги 'позяпа' малко.
Цитирай

Търся го от 5 години-първо за племенника ми,а сега и за моето дете и досега не съм намерила на български.
Цитирай

освен връзки в коя телевизия да извадим Laughing
Цитирай

И аз така от 5г търся улица Сезам на български ,но уви неуспешно...Даже се ядосвам,че преди време като го даваха по телевизията не помолих една приятелка да ми го запише на видео , а аз после да дам да ми го прехвърлят на ДВД...За телетъбисите не знам,но улица Сезам беше по канал 1-ако някой може да помогне да казва...
Цитирай

Ние гледаме Телетъбисите всеки ден, но на английски по BBCPrime.Имат сутрешен блок CBeebies с детски филмчета. Самите герой не говорят много така че не е проблем за децата да ги разбират.
Цитирай

По БТВ го даваха преди.
И ние миналата година гледахме детския блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad Да не би да има промени в часа?
Цитирай

За съжаление никъде го няма Sad Аз също доста го търсих, защото това е единственото филмче, което привлече вниманието на малката принцеса, но не го намерих с БГ аудио. Ние го гледахме веднъж на видео, когато бяхме на гости у едни приятели. Те са го записвали от бтв или канал 1, когато са го давали преди години, но за съжаление нямаме видео.
Цитирай

детския блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad Да не би да има промени в часа?
Всеки ден си има детски блок по BBCPrime - започват от 6.30 и са до 10.00 часа. За началния час не съм много сигурна защото толкова рано не сме започвали да ги гледаме но в 7 часа вече има детски предавания.
Цитирай

Здравейте, аз имам три епизода на български  Mr. Green.  Записа е правила сестрами от ТВ заради племеницата, която беше луда по тях. Ема ги гледа с голям кеф. Мога да ви ги препратя някък  newsm78 мисля
Цитирай

Запис за българския вариант   Laughing
Цитирай

и аз  Laughing
Цитирай

ние ги гледаме сутринта по канал КИКА, но са на немски. Малкият много им се радва. И аз се нареждам за българския вариант.
.
Цитирай

здравейте, утре ще мога да ви дам линк за сваляне на трите сериики  Very Happy
Цитирай

1-14 от 264 отговора