«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 264 отговора

ћнени€: 23
«дравейте,
случайно н€кой да знае от къде мога да дръпна телетъбис но на български
в замундата има само една серийка но е на френски  Crying or Very sad
предварително благодар€!
÷итирай

¬идин

ћнени€: 4 692
Ќ€ма да го намериш на български.  ратко и лаконично, за съжаление, но факт.
÷итирай

ћнени€: 1 729
ѕреди време го даваха по телевизи€та.
∆алко е наистина,ако сега н€ма от къде да се намери на български.
ћисл€,че на дребни€ би му било много интересно, пък и полезно да ги 'поз€па' малко.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 7 703
“ърс€ го от 5 години-първо за племенника ми,а сега и за моето дете и досега не съм намерила на български.
÷итирай

софи€

ћнени€: 7 281
освен връзки в ко€ телевизи€ да извадим Laughing
÷итирай

у дома

ћнени€: 4 174
» аз така от 5г търс€ улица —езам на български ,но уви неуспешно...ƒаже се €досвам,че преди време като го даваха по телевизи€та не помолих една при€телка да ми го запише на видео , а аз после да дам да ми го прехвърл€т на ƒ¬ƒ...«а телетъбисите не знам,но улица —езам беше по канал 1-ако н€кой може да помогне да казва...
÷итирай

Sofia

ћнени€: 288
Ќие гледаме “елетъбисите всеки ден, но на английски по BBCPrime.»мат сутрешен блок CBeebies с детски филмчета. —амите герой не говор€т много така че не е проблем за децата да ги разбират.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 6 160
ѕо Ѕ“¬ го даваха преди.
» ние миналата година гледахме детски€ блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad ƒа не би да има промени в часа?
÷итирай

ћнени€: 94
«а съжаление никъде го н€ма Sad јз също доста го търсих, защото това е единственото филмче, което привлече вниманието на малката принцеса, но не го намерих с Ѕ√ аудио. Ќие го гледахме веднъж на видео, когато б€хме на гости у едни при€тели. “е са го записвали от бтв или канал 1, когато са го давали преди години, но за съжаление н€маме видео.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 288
детски€ блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad ƒа не би да има промени в часа?
¬секи ден си има детски блок по BBCPrime - започват от 6.30 и са до 10.00 часа. «а начални€ час не съм много сигурна защото толкова рано не сме започвали да ги гледаме но в 7 часа вече има детски предавани€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 273
«дравейте, аз имам три епизода на български  Mr. Green.  «аписа е правила сестрами от “¬ заради племеницата, ко€то беше луда по т€х. ≈ма ги гледа с гол€м кеф. ћога да ви ги препрат€ н€кък  newsm78 мисл€
÷итирай

¬арна, Ѕългари€

ћнени€: 585
«апис за български€ вариант   Laughing
÷итирай

ћнени€: 309
и аз  Laughing
÷итирай

у нас

ћнени€: 1 424
ние ги гледаме сутринта по канал  » ј, но са на немски. ћалки€т много им се радва. » аз се нареждам за български€ вариант.
.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 273
здравейте, утре ще мога да ви дам линк за свал€не на трите сериики  Very Happy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 264 отговора