за пола на бебето

  • 3 470
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
кажете суеверията за пола на бебо излезнаха ли верни при вас и какви бяха те (суеверията) Защото на мен вски се пробва да ми познае  Crazy

# 1
  • Мнения: X
Пусни една търсачка. Всяка седмица има по две теми за пола.

# 2
  • Мнения: 503
Не вярвай на бабини деветини !!!
Всичко с времето си Wink

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пусни една търсачка. Всяка седмица има по две теми за пола.

 Какво е това търсачка, за какви странни неща пишеш Shocked

# 4
  • София
  • Мнения: 39 740
Аз разчитам на ехото и добрия лекар.
Вуйна ми преди много години си беше въртяла халка на конец в/у ръката. Но аз не вярвам на такива неща.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 391
Ами горе вдясно на страницата има едно поле, в което можеш да напишеш дума или израз и да натиснеш бутона търси Wink Имаш и възможност за експертно търсене - поогледай се Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Никой не е искал да познава и не знам. Имах малък корем и не напълнях и имам момче, ако това има някакво значение  Simple Smile
От една снимка на малкия като спеше, леля ми ми каза, че еди как си си бил поставил ръчичките и това означавало, че ще има сестричка  Crazy

# 7
# 8
  • Мнения: 721
Суеверия - не знам, но шестото ми чувство че е девойка излезе вярно.

Иначе една гадателка беше й казала, че ще е момче

Не се влияй от бабини деветини. ФМ си показва. Аз в 9ти месец влязох в една банка и охранителят ми каза заговорнически "момче ще имаш", та като почна да ме гложди... нямах нагласа за момченце, нямах име, да не говорим, че бях напазарила всичко в розово. Но в крайна сметка шестото ми чувство се оказа вярно.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не,не познаха.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
Добре де, а като си вече в шести месец, на ехографа не се ли вижда?  newsm78

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Според бабините методи,нито веднъж не познаха какъв ще е пола на нито едно от децата ми.
Вярвай само на видеозона и то ако си сигурна,че и специалиста който те гледа е читав,защото и там правят грешки.Останалите методи са си чиста случайност ако излязат верни.
Казвам го от опит  Peace
с три броя  Hug

# 12
  • Мнения: 20
Аз разчитам на ехото и добрия лекар.
Вуйна ми преди много години си беше въртяла халка на конец в/у ръката. Но аз не вярвам на такива неща.

   И аз така въртях,въртях та ги навъртях 2 момчета и нищо верно от тези щуротии.

# 13
  • Мнения: 7 201
Единственото "суеверие",ако въобще може да се нарече такова е,че сънувах,че ще имам момче.Оказа се вярно!
На ехографа също видяха момче. Wink

# 14
  • Мнения: 4 111
Ние много рано разбрахме пола на детето, нямаше нужда от други методи, но във връзка с това, което каза Блонди за сестричката - баба ми каза, че каквато била първата дума такъв пол щяло да бъде следващото дете - "мама, баба" - момиче, "тата" - момче.  Rolling Eyes
Мама каза, деFlutter

Общи условия

Активация на акаунт