Програма за интериор, вътрешен дизайн???

  • 67 106
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Напоследък не ми върви с търсачката - все нищо не мог ада открия.
Дайте ми моля линк за програмка, с която да си начертая апартамента и да си размествам на воля - преди време си бях свалила доста такива, вкл. и 3D ,  но имах достъп до един сървър, който вече не мога да позлвам, Както и да е - помагайъе, откъде да си дръпна нещо?

# 1
  • Мнения: 1 541
Ами, аз си открих някакви програмки, ако и на някой друг му трябват  Rolling Eyes:


www.roomarranger.com
www.download.bg/index.php?cls=program&id=14051

# 2
# 3
  • Мнения: 734
Аз ползвах за кухнята програма ALNO (файлът се казва VK3Setup.exe, потърси в google), страхотна е програмата. А за спалнята си дръпнах от www.download.bg на IKEA).

# 4
  • Мнения: 970
Eто и от мен една хубава програмка за вашия компютар.
http://blog.marudina.net/?p=418 Peace

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Еееее newsm74 и ние търсихме

# 6
  • Мнения: 120
Ами, аз си открих някакви програмки, ако и на някой друг му трябват  Rolling Eyes:


www.roomarranger.com

Можеш ли да дадеш повече инфо за праграмата?Ти ползвала ли си я?Хареса ми че можеш да проектираш и 2-ри етаж но аз нещо не го виждам 3D.Дали трябва да изтегля още нещо?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
Супер! Аз ползвам Кitchendraw, но тя е само за кухни и бани, а на мен точно оня ден ми се наложи да правя спалня, та ще си дръпна някоя.

# 8
  • Мнения: 395
Препоръчайте ми някоя програма за 3Д визуализация на баня.
Разгледах и дръпнах дадените връзки, но не открих това което търся.
За кухнята използвам ALNO и съм много доволна и ми се иска някаква програмка от този тип. Лесна за употреба и даваща реална представа. Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 941
http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=22466&mtd=default
това е страхотна програма - за кухни и бани Peace

# 10
  • Мнения: 395
Благодаря Triste   bouquet

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Програмата на Икеа и Ално /за кухнята/ не работят на моя комп  Rolling Eyes Някой знае ли защо ? Да не би да трябва да инсталирам някоя добавка за да тръгнат тези програми ?

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
трябва да си нагласиш резолюцията на монитора.
Аз вчера си дръпнах Alno - в началото не тръгна по тази причина- като го нагласих- работи без грешка

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
трябва да си нагласиш резолюцията на монитора.
Аз вчера си дръпнах Alno - в началото не тръгна по тази причина- като го нагласих- работи без грешка


На мен ми излиза надпис, че има някаква грешка, но в инсталационната програма  и не иска да я зареди  Rolling Eyes Не вярвам да е от резолюцията. Ти на колко я нагласи ?
А на Икеа се бъгва при самото зареждане на програмата  Rolling Eyes

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ами трябваше да бутна "color quality"  и да го наглася на 32 bit.
Това беше. А иначе резолюцията ми е 1280 х 720

Общи условия

Активация на акаунт