Кое от двете имена за момиче?

  • 7 500
  • 224
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Определено Лилия ми харесва много повече. Освен това е толкова нежно и женствено (няма мъжки вариант). Не мисля, че има нещо лошо да кръстиш детето си на някого, когато твоята лична нагласа го допуска. Аз лично съм против дословното кръщаване на баби и дядовци само, когато имената им са остарели и не звучат добре (Пенка, Ганка, Ганчо, Панчо, Марко и т.н). Но в твоя случай става дума за много красиво име - Лилия.
Виктор и Виктория напоследък са доста често срещани.
  И аз съм за свекито!!!

# 31
  • Мнения: 674
Лилия  Peace
И Виктория е много хубаво име,но наистина е многочесто срещано вече !

# 32
  • Sf
  • Мнения: 978
Лилия.  Peace

Виктория е доста по-твърдо, не е като за пролетно момиченце.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Лилия, определено.
Освен това, свекървата ще е на седмото небе.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 603
Лилия.
Ще дадеш мило и нежно име на дъщеря си, ще празнувате на Цветница, ще зарадваш близък човек.

# 35
  • Мнения: 4 555
Лилия е страхотно нежно име и ще има имен ден на най-хубавия празник  Hug
А ако я кръстиш Виктория, ще рискуваш да бъде една от седемте Виктории в класа си  Tired

# 36
  • София
  • Мнения: 418
Лилия беше едно от имената в моя списък за женско име и смятам да го използвам живот и здраве ако имам още една дъщеря Simple Smile

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И двете ми харесват.Гласувах за Виктория.

# 38
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Лилия ми допада повече.

# 39
  • Мнения: 5 940
Харесват ми и двете. Аз също се колебаех между две имена за сина ми, но когато го видях, знаех, че трябва да е Иво, просто му отиваше.

# 40
  • Мнения: 7 201
Лилия.
Ще дадеш мило и нежно име на дъщеря си, ще празнувате на Цветница, ще зарадваш близък човек.
PeaceПодкрепям.

# 41
  • Мнения: 573
И аз съм за Лилия Peace

# 42
  • Мнения: 961
И двете са много хубави, но Виктория е много често срещано напоследък. Лилия е наистина много нежно име.

# 43
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Лилия  Peace

# 44
  • Мнения: 624
Случайно влизам ,то моето дете е голямо ама ...аз съм за Виктория ,означава Победа   bouquet
А пък това със свекървата хм дъщеря ми носи нейното име ...всекий ден ми "чете" конско ,че не го харесва  Mr. Green....стигнах до там да и кажа като навърши пълнолетие да го сменя .............

Общи условия

Активация на акаунт