Напукани устни!

  • 20 002
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 738
Имам проблем...Устните ми са в плачевно състояние Sad Ей сега ми преля чашата, когато изядох един грейпфрут и супер много ми защипа на устните! Червило не използвам, постоянно съм с балсам за устни - Vichy, Klorane... В къщи се мацам постоянно с един крем с екстракт от невен и с един от чаено дърво на RSI, мед си слагам, какво ли не...е, не минава  Tired  Бели ми се устната и мене ме дразнят кожичките и ги махам, а то става по-зле... Не си личи много, но мене страшно ме дразни и ако някой може да ми помогне ще бъда благодарна!  bouquet

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 19:05 от Naomi

# 1
  • Мнения: 3 622
Аз съм почти цяла зима с този проблем. Постоянно ползвам гланцове или по мазни червила. Лошото е, че като се появят кожички по устните ми не трябва да ги махам, но ме дразнят и ги дърпам  Tired

# 2
  • Мнения: X


Аз съм много доволна от този балсам за устни на юсерин.Даже и детето мажа с него,когато му се напукат от студа или климатика в стаята.Хем е евтин.Миналата година го купувах и струваше май към 2лв и нещо от аптеката.Ползвам го често и миналата зима и тази,почти цял си е.

# 3
  • Мнения: 21
когато си мия зъбите накрая винаги си изчетквам и устните ,
действа малко ексфолиращо , премахва кожичките и подобрява кръвообръщението ,
после задължително слагам балсам  newsm10 (при мен има ефект)

# 4
  • Мнения: 278
аз съм доволна от балсамчето на Garnier за много сухи устни - червения басам!

# 5
  • Мнения: 738
Още утре ще го пробвам Юсерина, виждала съм го, но гледах, че е евтин и си казвах, че сигурно няма да е добър Embarassed много съм смотана Mr. Green Затова си купувам основно на Виши от 12 лв, добър е, но е по-скоро овлажняващ и свършва за месец... Евана, благодаря, ще го взема утре Hug
Ентри, и Гарнието ще взема, като се знам няма да са ми излишни... Hug
А това с четката и аз пробвам да го правя, но мене ме боли, кожичките падат, но ми остават ранички... Tired

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Преди време Никол ме светна - устните свикват на мазила и се изнежват, без тях се напукват веднага.
Няколко дни не слагайте нищо (червило, балсам), ще се напукат, но ще се оправят сами и после ще са нормални.  Peace

# 7
  • Мнения: 880
Може да ги мажеш с мед.Стават много меки Peace

# 8
  • Мнения: 87
Аз се мажа с балсамче за устни Leocrema всяка вечер, преди лягане и на сутринта устните са меки и подхранени. Добре е като се прави пилинг маска на лицето да се прави и на устните.

# 9
  • Мнения: 5 103
Намерих спасение- давах по 50 лв, за гланцове на диор и т.н. , а то решението струва 2лв някъде -МЕДЕН ВАЗЕЛИН вечер се мажа и нямам проблеми вече.

# 10
  • Мнения: 1 775
Преди време Никол ме светна - устните свикват на мазила и се изнежват, без тях се напукват веднага.
Няколко дни не слагайте нищо (червило, балсам), ще се напукат, но ще се оправят сами и после ще са нормални.  Peace
Моите устни са вечно напукани. До едно време ги клепах с всякакви мазила, нищо не се промени и престанах да ги мажа. Не се оправиха де, изглеждат зле, въпреки, че не ми се разкървяват толкова често.

# 11
  • Мнения: 738
Преди време Никол ме светна - устните свикват на мазила и се изнежват, без тях се напукват веднага.
Няколко дни не слагайте нищо (червило, балсам), ще се напукат, но ще се оправят сами и после ще са нормални.  Peace

Сериозно? Shocked Ще пробвам, благодаря Hug

И с мед ги мажа, много бързо попива, наистина стават меки, но раничките си стоят Tired
А да си правя пилинг и аз съм си мислила, но не съм сигурна дали продуктът за лице е подходящ и за устните, може би трябва да потърся някакъв специален пилинг за устни Thinking

# 12
  • Мнения: 738
Намерих спасение- давах по 50 лв, за гланцове на диор и т.н. , а то решението струва 2лв някъде -МЕДЕН ВАЗЕЛИН вечер се мажа и нямам проблеми вече.

От къде, от къде, от къде? newsm44

# 13
  • Мнения: 5 539


Аз съм много доволна от този балсам за устни на юсерин.Даже и детето мажа с него,когато му се напукат от студа или климатика в стаята.Хем е евтин.Миналата година го купувах и струваше май към 2лв и нещо от аптеката.Ползвам го често и миналата зима и тази,почти цял си е.
В грешка си, не може да е 2 лв.

Аз си решавам проблема, като не допускам да ми се разранят устните. Затова никога не излизам без червило, гланц или балсам.
Веднъж изпусна ли му края, влизам в омагьосан кръг и седмици наред ходя с изпръхнали устни.

# 14
  • Мнения: X
Още утре ще го пробвам Юсерина, виждала съм го, но гледах, че е евтин и си казвах, че сигурно няма да е добър Embarassed много съм смотана Mr. Green Затова си купувам основно на Виши от 12 лв, добър е, но е по-скоро овлажняващ и свършва за месец... Евана, благодаря, ще го взема утре Hug
Ентри, и Гарнието ще взема, като се знам няма да са ми излишни... Hug
А това с четката и аз пробвам да го правя, но мене ме боли, кожичките падат, но ми остават ранички... Tired

Значи този на юсерин не олажнява.По-сухичък е,но като се намажеш на устните,стават леко мазни.Няма никакъв аромат,но пък се води лечебен. Пробвай го задължително,дано има и при теб ефект.Аз го купих миналата зима,когато имах точно такъв проблем като теб.Попитах в аптеката,кое е най-ефикасно за силно напукани,та чак кървящи устни и те ми дадоха това.Вечерта се намазах преди лягане и на сутринта устните ми се бяха почти оправили.За 2 дни нямах и помен от напуканите устни.

Общи условия

Активация на акаунт