Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора
търсих но не намерих това което ми трябва...
в момента използвам спирала на лореал изключиелно съм доволна от нея и като удължаване и като обем всичко е супер но искам да я сменя едно че съм чувала че не е хубаво да използваш една и съща спирала дълго време и друго съм ненаситна и искам миглите ми да са още по-големи и гъсти Smile
давайте идеи и съвети какво да си купя Praynig  Smile
Цитирай

София

Аз съм много доволна от спиралите на Dior,последните към които съм пристрастена и не сменям е diorshow.
Цитирай

Ланком  Peace
Цитирай

Cофия

Аз съм много доволна от спиралите на Dior,последните към които съм пристрастена и не сменям е diorshow.

аз също Peace
и тази последната не е лоша
Цитирай

край морето

Аз ползвам само на Лореал  Peace
Цитирай

Sofia-selo :D

Много съм доволна от МагнаСкопик на Ести Лаудер. Пак ще си взема  Peace
Цитирай

Пловдив

Още един глас за Ланком
Цитирай

в провинцията

не е хубаво да използваш една и съща спирала дълго време

Това пък защо?
Цитирай

София

Щот на спиралата ще й омръзне от твойте мигли. Mr. Green
Цитирай

София

35 35 35
Цитирай

Стара Загора

Много съм доволна от МагнаСкопик на Ести Лаудер. Пак ще си взема  Peace

Добавям един глас и от мен за тази спирала! Peace
Цитирай
мацки благодаря ви на всички Smile сега ще си запиша тези спирали и ще ги потърся в зависимост от четката ще си избера коя да е Smile а иначе отностно това че не е хубаво да използваш една и съща спирала знам че при редовна и дълга употреба може да започне да ти дразни на окото или да се отрази на миглите ти...така съм чулапък незнам ама искам нова Smile
Цитирай

Stuttgart

Камито, правилно си чула, но май не си разбрала съвсем какво се има предвид. Не става дума да не ползваш една и съща марка, ами една и съща спирала. Тоест трябва да си купуваш нова спирала на 3-6 месеца, но марката може и да е същата.  Laughing

Ако все пак държиш да смениш марката, препоръчвам ти Cils á Cils или Inimitable на Chanel. Използвала съм почти всички марки от класата на Ланком и Диор, но от тези двете съм най-доволна.
Цитирай
Камито, правилно си чула, но май не си разбрала съвсем какво се има предвид. Не става дума да не ползваш една и съща марка, ами една и съща спирала. Тоест трябва да си купуваш нова спирала на 3-6 месеца, но марката може и да е същата.  Laughing

Ако все пак държиш да смениш марката, препоръчвам ти Cils á Cils или Inimitable на Chanel. Използвала съм почти всички марки от класата на Ланком и Диор, но от тези двете съм най-доволна.
Smile не съм казала че трябва да се смени марката Smile естествено че може от същата марка но на мен на лореал ми харесва само една пробвала съм всичките им спирали но те само удължават и сплъстяват само тази която ползвах удължаваше и придаваше обем и не ми спластяваше миглите...затова търся нещо такова но на друга марка Smile
п.п. днес ще имам време и ще отида да си взема някоя от всичките ще имам в предвид и шанел Smile
после ще споделя какво съм взела и какъв е резултатът Smile
Цитирай

Mонтана

Laughing Laughing Laughing...........
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора