4 месеца остава, МАЙското човече да се гушка с мама! (14 тема)

  • 14 913
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 42
Здравей те мами4ки и моят мъж ми каза че в началото на март започваме ремонт на детска стая, спалня и хол -ужас 6те бъде не ми се мисли. Хем се радвам хем и аз не знам, а трябва да го почнем 4е беб4о го 4акаме през май месец

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте и от мен.Днес моята ЖК мина както винаги никак.Не ме погледна на видеозона, чаках в кабинета 30 минути за листите за изследванията ии накрая не успях да ги пусна, че до 9.30  работят та утре пак ще трябва да ставам рано.Мислех да ходя днес до частната лекарка при която ходя да ме погледне, но пък щяла да е на работа само до 11 , а малкия още спи и немога, та и това за утре оставям.Та единственото което разбрах е, че беба вече се е качила по нагоре към пъпа и, че съм 5 кила наддала от началото Rolling Eyes
Лек ден

# 272
  • Мнения: 37
Добро утро мамчета!
Мале по повод ремонтите то и ние сме за ремонт та даже по зле ще почваме средата или края на април smile3512 ама какво да правя сега няма как пък и аз сиорно ще си имам помощник тогава Flutter
Лека и успешна седмица на мамчетата Hug

# 273
  • Мнения: 961
Здравейте, майчета,
Аз съм се спряла на количка Graco. Доста скъпи са, но след като гледах една интерактивна презентация за количките, много се запалих да имам такава. Изпращам ви линка, ако някой се интересува: http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6B06RI … &CategoryID=2
Кликнете на Interactive Demo, за да видите презентацията.
Хубав ден.

# 274
  • Мнения: 73
Привет и от мен!
Така като гледам май всички ще правим ремонти, аз искренно се надявам  до април да приключим, но .... незнам.

# 275
  • Мнения: 94
nelesita,

Не е ли късно, бе, миличка - средата на април да почнеш ремонта?? newsm12
Ами ако те изненада и се роди по-рано? smile3506
По-добре най-късно от 01.04.до към 20ти да сте готови, че човек не знае кога и как малкото човече ще реши да се покаже на света  newsm44

Иначе привет на всички от мен, аз съм по-добре, без гърлобол, почти без кашлица и без температура, обачее... с постоянно течащ нос и секрети,които са слезнали надолу и кашлям гръдно  smile3518 бая се уплаших тая сутрин..та сега в 14.15ч ще се видя с личния да ми окаже медицинска помощ за бременни  smile3543 preggo

Уж пих кафенце днес, а пак ми се спинка някво..и не ми се яде нищо, 1 ябълка само съм яла..ама след прегледа ще хапна, че тва бебе няма да гладува, я  newsm22

# 276
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен, най после да се включа и аз Hug
От сутринта нямаме нет smile3511 в работата и направо скукаа, досега добре че го оправиха Peace, викам си сега вече сте на новата темичка ама, нейсе още я мъчим старата Mr. Green
 Ммда за следващата среща се надявам да се съберем повече мами Hug

Ех ремонти, ремонти май всички ще правите, ние още се ослушваме, ама то няма за кога Grinning

 mu6morok
страхотни бебешки придобивки, честито Heart Eyes

Да похваля и Ончето, че дойде с абоката от болницата за срещата newsm51, дано да я изпишат вече и всичко да е наред Peace

Айде хубав следобед, ви желая въпреки че навън е много студено Laughing

# 277
  • Мнения: 102
И аз се включвам само, за да похваля Ончето  bouquet, че сутринта пропуснах и ако прочете да и напомня да сигнализира, като се прибере от болницата.Приятен следобяд на всички.

# 278
  • Мнения: 48
   Здравейте и от мен  Simple Smile
Имах много голямо желание да дойда на срещата в неделя. Наистина, чаках с нетърпение, но по неприятно стечение на обстоятелствата ми се наложи спешно да пътувам до провинцията. Много кофти, но .....
Като ви чета всички сте се юрнали ремонти да правите, колички и кошчета да купувате.....И мен ме чака голям ремонт. Скоро си купихме със сестра ми къща и етажа, който ще е за мен все още не готов.....та мен май ме чака най-големия ремонт.......всичко от нулата - изграждане на стени, изолация, дограми, мазане, шпакловки и т.н. Абе не ми се мисли кво ме чака -  newsm45.
И всичко това сама....  smile3514

Успешна седмица, много усмивки smile3521 и положително ностроение , въпреки мрачното време навън

# 279
  • Мнения: 147
Дами, относно ремонтите - то наистина всичко накрая, че и времето пролетта ни е малко и няма как по-рано да се почне, но имайте едно на ум: След ремонт дълго остават миризми и изпарения от различните препарати и химикали. Някъде четох, че преди раждане е добре поне месец предварително, за да се поизчисти жилището от токсини. И за вас като бременни изобщо не е препоръчително да сте около ремонта и да дишате, и за бебето като се роди - изключено. Само това исках да подхвърля, но предполагам, че сте наясно.

А пък в неделя бях на кукерски фестивал в Перник. Той е двудневен с международно участие, но за жалост ние успяхме само втория ден за два часа да погледаме. Невероятна емоциа и забавление, не бях виждала на живо. Такова разнообразие от кукерски групи, а видяхме само няколко от региона на Перник. Представям си, ако можехме да видим повече от страната. Ето малко снимки:
http://picasaweb.google.com/DiyanaChar/KukerskiFestiwalPernik270108

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 16:22 от DiyanaChar

# 280
  • Мнения: 14
Е, както е тръгнало с новите членове на семейството, нови къщи ще се стягат!
Didolinca, знам какво тие. И нас ни чака местене в друго жилище и съответно основен ремонт в него. Като се почне от външна изолация, дограма-втрешна и външна, смяна на ел. и ВиК инсталации, избиване на балкони, зидане на нови стени, санитарни помещения , шпакловки и т.н., та се стигне до окачане на завеси и тотално преметсване на най-малките вещи.... И всичко това трябва да се случи веруари-март. Април месец сме предвидили за "проветрение" на дома, не е добре за бебо да диша изпаренията от бои и пластмаси. Та покрай всичко това, трябва да съчетавам гастролите си по магазини за фаянси, врати, мебели с обиколките за детски кошари и колички. На всичкото отгоре и на работа ходя.... Пълна дивотия!
Така, че, дами, желая на вас и семействата ви успех в ремонтните начинания!

# 281
  • Мнения: 255
Ето я новата темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262045.msg6322922#msg6322922
само че за утре ще я доукрасявам!
Хубава и усмихната  вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт