Преварена вода-докога?

  • 2 808
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Кога спряхте да давате преварена вода на вашите бебета?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз започнах да давам Девин розов етикет когато стана на 4 месеца но в повечето случаи преварявам чешмяна! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 15 197
До навършване на 1г. преварявах чешмяна.
След това започнах са купувам бутилирани.

# 3
  • Мнения: 55
Питах ви защото колкото и да преварявам чешмяната вода все ми  мирише на хлорна вар и май ще взема да мина на минерална.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 197
Не купувай минерална, а изворна.
Минералната не е подходяща за бебета.
Погледни тук: http://bnap.org/?p=87

# 5
  • Мнения: 55
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 508
Значи аз преварявам от кана Брита,която си купих скоро,преди давах изворна Девин.Ще варя до год. и след това ще давам дирекно от каната.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Питах ви защото колкото и да преварявам чешмяната вода все ми  мирише на хлорна вар и май ще взема да мина на минерална.


Така постъпих и аз Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 900
Аз преварявам розовата на девин, а понякога и чешмяна от Бритата. Смятам да е така до около годинка. Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
До 1г и 3м.

# 10
  • Мнения: 58
Преварявам чешмяна вода и мисля да го правя до годинка

# 11
  • Мнения: 887
Преварявах чешмяната до 1г. Сега давам изворна вода.

# 12
  • София
  • Мнения: 433
от 4м преварявам изворната на "Девин" въпреки че тук съм чела че не трябва да се преварява.Но неонентоложката в болницата, в която раждах ни каза че и тя се преварява , а и наш'то педи го потвърди

# 13
  • Мнения: 4 784
Аз все още преварявам. Давам на Девин, розовия етикет, но задължително я преварявам. Налагало ми се е да давам и непреварена, но тогава съм прибягвала до купуването на 0,5л бутилка розов етикет вода, отварям я и давам непреварената вода в рамките на максимум 1 ден. Но това е в екстремни условия, така да се каже. Иначе в домашни се я преварявам и аз се чудя кога да спирам, но сигурно до година и половина ще я преварявам  newsm78

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
С Констанца преварявах до около 9м, след това-чиста чешмяна водица.

Общи условия

Активация на акаунт