Първи симптоми след 1-вата седмица

  • 58 481
  • 194
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 839
Дано сега всичко е наред  Praynig Пази се.

# 181
  • Мнения: 382
дано и аз на това се надявам.но вчера се притесних и то много  .дадаха ми час за гинеколог след 3 месеца #Crazy

# 182
  • София
  • Мнения: 10 698
дано и аз на това се надявам.но вчера се притесних и то много  .дадаха ми час за гинеколог след 3 месеца #Crazy
след 3 месеца????!!!! ти....къде си?

# 183
  • Мнения: 2 453
daniela197878, честито  bouquet, дано този път всичко да е наред. В никакъв случай недей да чакаш 3 месеца, и ако трябва си смени лекаря.

# 184
  • Мнения: 382
въпроса не е до лекаря,тук системата е такава,чакаш много за какъвто и да е лекар,не е като в Бг.решаваш и утиваш.но днес ходих да пусна оплакване и ми дадаха по ранна дата ,сега има час за 11.09 през това време трябва и да си направя първите изследвания

# 185
  • Мнения: 2 453
Не видях, че не си в България. Хубаво е, че си задействала въпроса. Късмет и лека бременност.

# 186
  • Мнения: 382
мерси  Hug утре сутрин имам час за изследвания

# 187
  • Мнения: 189
Здравейте на всички бебеправещи,
И на мен днес ми е 5-и ден преди евентуална менструация и ме боли кръста точно като преди идване на М. Болките ги оприличавам по-скоро като предменструални , макар, че ми се иска да са бременлийски. Така, че май и този месец не е станало бебето. Ще чакам все пак да ми дойде или да НЕ ми дойде.
Ама този форум как само ми действа............

# 188
  • Мнения: 3 695
дано симптомите ти да са от бременност  Peace

# 189
  • Мнения: 20
здравейте момичета, и аз да се включа, чета ви от много време почти всеки ден ама пиша малко тук а всъщност имам нужда да поделям с хора които имат същите притеснения като мен. Аз да ви кажа с предишната брееменност (която се оказа извънматочна за съжеление) имах само 2 признака, гадеше  и се от кафето и ми се спеше много тия ранни признаци изобщо не съм ги осетила, а може и да не ги е имало. Сега обаче се взрачвам във най малката промяна в мен, не за друго защото ме е страх да не се повтори ужаса от извънматчната..та да ви споделя де дано не ви отегча: ми вече 2 месеца ми се случва едно и съдхто нещо на 6-7 дена след като ми мине М имам някакво зацапване кафеникаво ама само 2-3 капки ой умирам от болки в кръста am ана моменти не постоянно, предния месец се бях побъркала докато ми дойде мислех че съм бременна и ми закъсня с 1 седмица горе долу, ама си ми дойде. Този месец ми се случва същото нещо мина ми към 13 някяде и днес пак имам няколко кафеви капки.. мислите ли че е някакво хормонално нарушение или има шанс и да е станали бебче този месец.. благодаря ви за търпението предварително

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 839
По-добре се консултирай с лекар. Пожелавам ти скоро да сбъднеш мечтата си.

# 191
  • Мнения: 382
аз се чувствам много  отпаднала,понякога едвам си стоя на краката и имам много силно сърцебиене.някои чувства ли се така?

# 192
  • София
  • Мнения: 10 698
аз се чувствам много  отпаднала,понякога едвам си стоя на краката и имам много силно сърцебиене.някои чувства ли се така?
и аз и при двете забременявания имах сърцебиене

# 193
  • Мнения: 88
ех и тук ще се намеся:)този форум само ме кара да си спомням как разбрах за бременността ми:)но странното беше,че тестовете не ми отчетоха нищо до към близо втория месец newsm78така че резултати веднага няма да се получат.правех си тестове през седмица-две и все бяха отрицателни,един ден ,само с ден закъснение на цикъла ми си взех отново и се оказа най0-сетне положителен.но тоя път не изпаднах в паника,беше ми толкова хубаво и спокойно,мъжа ми също го прие нормално,без истерии и паника:)може би сме го предусещали.има едно такова чувтство вътрешно,че нещо става и сама си го знаеш още преди който и да е да го потвърди Hug

# 194
  • Smolian
  • Мнения: 40
Здрасти на всички!Предварително се извинявам за евентуални грешки,но съм свикнала да пиша на латиница..!За първи път пиша във форума,но го чета от много време!....Та относно зацапването:отиди на лекар задължително,защото на мен така ми откриха болест!Силно се надявам да е бебе,защото аз самата се побърквам от цикъл до цикъл:ще вземат да ме направят рекламно лице на тестове за бременност .Имам момченце на 3г.и 7м.,но умирам от желание за второ бебе!Успех!А колкото до сърцебиенето-с първата ми бременност ми се е случвало,но като се преуморя!

Общи условия

Активация на акаунт