Първи симптоми след 1-вата седмица

  • 58 476
  • 194
  •   2
Отговори
# 75
Моите симптоми 7 дена след овулацията (и си и останаха де) са много болезнени гърди, а сега вече и едно ужасно повръщане. Дано само да мине по- бързо, че за сега по 3-4 пъти на ден посещавам тоалетната.

# 76
  • Мнения: 219
Да ви кажа, че М ми опроверга всиииицхки "симптоми" на евентуална бременност  #Crazy. На 9.3 ми се появи зацапване, кафяво на цвят, което продулйи и на другия ден. Страсхно необичайно и започнах да фантазирам, че е станало, но уви...Вечерта на 10.3 ми се появи разярената М.
На вас успех желая  Praynig

# 77
  • Мнения: 568
Аз пък все още нямам никакви симптоми  Crazy Ако не беше липсата на менструация, повишената БТ, четирите положителни теста за бременност и прегледа при гинеколог, никога не бих си помислила, че съм бременна...  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 6
здравейте  на всички Simple Smile
 и аз съм в очакване на чудото,и всеки малък симптом ме наелектрезирва с надежда.опити правим от3м. ,на лекар отидох профилактично да се обедя ,че всико е наред и се оказа така.от тогава се оспокоих и мн мн не мислия кога и какво ще стане.но ето пак с всеки ден на закаснение и надеждата расте.при мен симптомите на цикала ми са:краст,глава,гарди и даже ми се гади винаги преди да ми дойде,затова не се надиавам вече на никакви симптоми иначе тр постояно да си мисля ,4е сам ....
надявам се скоро да видя 2 чертички
пожелавам го навсички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 22
ох, аз също имам всички симптоми Laughing, но като се има предвид, че по това време на годината ми се обажда колита не смея да мисля тези симптоми на какво са.Опитвам да не се психясвам и да храня надежди, най- малкото защото спрях хапчета само месец преди да опитаме.Ще си чакам да ми дойде и няма да мисля много за това.
Точно преди да започнем опитите ходих на гинеколог.Човекът ми каза, че имам 17 мм фуликул и ако искам да опитвам то следващите 4 дни са най- подходящи.Някой знае ли колко трябва да е голям фуликолът, за да се пукне и по 2 мм на ден ли расте?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 22
 Sadнадявах се някой да отговори, защото исках да си направя някаква сметка, ако случайно съм забременяла кога би могло да бъде  Sad

# 81
  • Мнения: 2 110
Нямам идея за това колко трябва да е голям този фоликул, но ти желая хубави новини !

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
поне 20мм и мисля , че расте с 2 мм на ден.
Успех Peace

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 22
Благодаря, момичета  Grinning, надявам се, но не залагам много на това.Ако се е случило би било гоооолям късмет.
А иначе все по- зле ми става.До сега от всички симптоми, освен гърдите и температура, имах.Но от вчера и гърдите са ми като бомби, но температура нямам.Това за гърдите при мен не е обичайно при ПМС, пък и трябва да ми дойде след 20.03.
Така че  Praynig

# 84
  • Мнения: 98
Здавейте! Аз съм новичка тук, но от много време чета темичките във форума. Моята лелка е много лоша като се появи. Този месец я чаках на 09.03, но нещо я няма. Вчера си направих тест, който е отрицателен. От 2-3 дни вечер след хранене и сутрин при ставане от сън много ми се гади, вкл. вечер повръщам. Не съм повръщала от малка. Нито сега см настинала. За гърдите и придърпванията ниско долу няма да казвам, те са ясни. Имам много здрав сън, но от 4-5 дни не мога да спя - гони ме страшно безсъние. Възможно ли е теста да не отчита, кога може да се повтори пак. Така си мечтая да е станало този месец.

P. S. миналата година имах една неуспешна бременност, която изгубих в 9-та седмица.

# 85
  • Мнения: 329
marinakapina, симптомите ти приличат на тези на бременност, повтори теста. Hug

# 86
  • Мнения: 98
marinakapina, симптомите ти приличат на тези на бременност, повтори теста. Hug

olive19 , благодаря за мнението   bouquet

# 87
  • Мнения: 3 695
marinakapina, симптомите ти приличат на тези на бременност, повтори теста. Hug
или направи кръвен тест в някоя лаборатория  Peace

# 88
  • Мнения: 218
Здравейте!Вчера и днес направих тестове за бременност и се появи много слаба втора черта,а ми закъснява с 2 дни!Не знам дали съм бременна,защото нямам никакви симптоми -дори не ме болят гърдите,а знам че освен липсатана М напрежението в гърдите е следващият симптом!Не знам какво да правя!

# 89
  • Мнения: 3 695
Здравейте!Вчера и днес направих тестове за бременност и се появи много слаба втора черта,а ми закъснява с 2 дни!Не знам дали съм бременна,защото нямам никакви симптоми -дори не ме болят гърдите,а знам че освен липсатана М напрежението в гърдите е следващият симптом!Не знам какво да правя!
а ще се появят симптомите  Laughing повтори теста пак утре, но мисля, че си бременна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт