От къде да купя за 4 г. момче екип за ски?

  • 1 347
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Интересува ме по-точно всичко необходимо, без ските и обувките, които ще ги дадат от  ски-училището, което трябва да купя. Ние с мъжа ми сме се качвали само веднъж на ски през детските ни години и абсолютно не съм наясно какво и откъде да набавя.
Да уточня- живея в София.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В SLS над Хладилника има Dare to be.
Но аз лично мисля да заложа на Диел.

# 2
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
С две ръце съм за DIEL имам яке и скигащеризон много са качествени. За догодина мисля на големия също да вземем екип на DIEL.

# 3
  • Мнения: 506
аз виждах в Бокал хубави гащеризони за по-малки

# 4
  • Мнения: 5 228
За дете, което се качва за първи път на ски, аз бих купила екип от битака пред Синьото. Не се знае дали ще му хареса да кара и може да купиш скъп екип, който ще бъде облечен два пъти.

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз съм фен на Killtec - страхотни екипи са  Peace, аз имам такъв , а и за малкият ще купувам от тях догодина .
Излиза към 300 лв. - яке , гащеризон / панталон и полар за дете!
Има ги в спортният магазин на София сити център/ мола в Лозенец / , на ниво - 1 .

Ако не ти се дават такива суми в същият магазин можещ да вземеш готино екипче на Руканор за 100 - 150 лв.
Сега имат намаления  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 191
За дете, което се качва за първи път на ски, аз бих купила екип от битака пред Синьото. Не се знае дали ще му хареса да кара и може да купиш скъп екип, който ще бъде облечен два пъти.
Peace
Подкрепям те с две ръце.
Има много хубави неща на Юнак. И нови и втора ръка на прилични цени.
Ние купихме всичко необходимо за нашето скиорче от там, точно по тази причина.

# 7
  • Мнения: 80
Има страхотни български гащеризони в Илиенци.Купих на сина ми-тои е на 3г,и на дъщеря ми.Идеален е!Топли и не пропуска вода Peace
Ето така изглежда:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=156808&cat=39

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има много хубави неща на Юнак. И нови и втора ръка на прилични цени.
Ние купихме всичко необходимо за нашето скиорче от там, точно по тази причина.

сподели, моля те ориентировъчни цени...

Фукла, защо 1-2 пъти? Никога не можеш да вземеш екип, точно по мярка. Поне още един сезон ще му става на детето.

# 9
  • София
  • Мнения: 717
Провери и в Бенетон. Имаха цели екипчета от много готина материя. Гледах ги около НГ в МОЛ-а на Стамболийски. Виждала съм също, ако това те устройва, екипи на ТСМ за 10 лв. На детето, на което бе облечено изглаждаше много добре и майката каза, че е много доволна и не пропуска. newsm78 Това само за инфо, пак казвам, ако те устройва.

# 10
  • София
  • Мнения: 191
Ами купихме му от там гащеризон за 55 лв, каска регулируеама за 45лв. и очила за 25лв.
Можеш събота и неделя да отидеш и да разгледаш.
Фукла ти е писала 1-2 пъти просто, защото може на детето да не му хареса да кара ски. Ние също имахме такива опасения.

# 11
  • Мнения: 247
 Хм, точно това се чудя - дали да дам по-голяма сума и да купя нещо, което шанса да е некачествено и да пропуска /че каквито сме кекави/ е почти нулев, но пък да нех му хареса, или да пробвам с нещо от битака пред Синьото кафе?
Много благодаря за отговорите- толкова са изчерпателни, че ми спестявате много време и търсене!
Хубав ден на всички!

# 12
  • Мнения: 5 228
Има много хубави неща на Юнак. И нови и втора ръка на прилични цени.
Ние купихме всичко необходимо за нашето скиорче от там, точно по тази причина.

сподели, моля те ориентировъчни цени...

Фукла, защо 1-2 пъти? Никога не можеш да вземеш екип, точно по мярка. Поне още един сезон ще му става на детето.

Зависи от детето - защото на моята скорпионка примерно, ако нещо не й хареса, после с топ не можеш да я накараш да го направи. Пък ако дадеш 200 лв и после се окаже, че човечето не иска и да чуе за ски, мен ще ме е яд доста.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, така е..
Ама това е за ските, не за екипа. А той винаги може да се ползва. Дори само за ходене до ДГ в голям студ.
Инак и моя синковец е инатлия Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 668
Ама това е за ските, не за екипа. А той винаги може да се ползва. Дори само за ходене до ДГ в голям студ.
Именно  Peace
Моят син в момента също носи едно скиорско яке , когато излизаме на разходки на Витоша .

Общи условия

Активация на акаунт