Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, предстои ми преглед със спекулум при гинеколог за първи път и съм изпаднала в ужас от страх.Моля Ви да ми обясните как точно протича прегледа и дали много боли по време на..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

Не, не боли въобще. Не се притеснявай! Това всъщност е уред, който помага да се разтвори по-добре влагалището. Няма нищо болезнено. Лягаш на стола, разтваряш крака и се отпускаш. Другото е работа на доктора. И не боли, не се впрягай!
Цитирай

Не, не боли въобще. Не се притеснявай! Това всъщност е уред, който помага да се разтвори по-добре влагалището. Няма нищо болезнено. Лягаш на стола, разтваряш крака и се отпускаш. Другото е работа на доктора. И не боли, не се впрягай!

Благодаря ти за успокоителните думи  bouquet
Цитирай

Леа ти е обяснила перфектно, Кате! Не боли, трябва да си спокойна и отпусната, за да няма дискомфорт. Възможно е да се наложи да те прегледа мануално ( т.е да опипа матката и каквото там трябва ), но и това не е болка за умиране. Не знам на колко си години, но трябва да предупредиш, ако все още не си започнала да водиш полов живот, но дори и да си, пак кажи на доктора, че този преглед ти е за пръв път, и само не се притеснявай. Стискам палци, всичко ще мине добре   bouquet
Цитирай

Не се притеснявай. Това е стандартния начин zа гинекологичен преглед. Щом  ти е zа първи път, сигурно Ще си притеснена. Отпусни се колкото можеШ. Прегледът трае минута и Ще мине много бърzо.
Цитирай

в Надежда-та

Не боли само се успокой Wink
Цитирай

Варна

Няма страшно. Не боли.Само уреда е студен щото е метален.
Цитирай

Много Ви благодаря на всички за куража който ми вдъхнахте.Ще пиша как е било като мине всичко  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай
http://bulgaria.firstvisit.org/4e.asp?id=61883&girl=5&do … le&docname=Dr    С това най-добре ще разбереш!Аз все още не съм се престрашила и сси търся дружка!Ако искаш може да ходим заедно! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Цитирай

София

http://bulgaria.firstvisit.org/4e.asp?id=61883&girl=5&do … le&docname=Dr    С това най-добре ще разбереш!Аз все още не съм се престрашила и сси търся дружка!Ако искаш може да ходим заедно! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Момичето вече отдавна е отишло, поне преди 8-9 месеца Peace
Цитирай
е не знаех но все пак за други който се интересуват няма да наврреди надявам се! Smile Smile Smile
Цитирай

Момичето вече отдавна е отишло, поне преди 8-9 месеца Peace
Няма да е лошо да се гледат и датите понякога  35
Цитирай

На 8мия етаж

Аз имам паническо разтройство от преглед, ужасявам се, причернява ми, губя съзнание, припадам, за секунди се обливам цялата в пот. И това всеки път. Вече ме е срам и от лекарите. Ужасно е, а майка ми не иска да ме изслуша. Какво да правя вече не знам   Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Аз имам паническо разтройство от преглед, ужасявам се, причернява ми, губя съзнание, припадам, за секунди се обливам цялата в пот. И това всеки път. Вече ме е срам и от лекарите. Ужасно е, а майка ми не иска да ме изслуша. Какво да правя вече не знам   Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Shocked Извяинявай мила, но за какво да те изслуша майка ти? Не разбрах. Тя какво общо има с гинекологичните ти прегледи?
Цитирай

Аз имам паническо разтройство от преглед, ужасявам се, причернява ми, губя съзнание, припадам, за секунди се обливам цялата в пот. И това всеки път. Вече ме е срам и от лекарите. Ужасно е, а майка ми не иска да ме изслуша. Какво да правя вече не знам   Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ooooh! ooooh! ooooh!ЧЕСТНО ЛИ БЕ #Crazy
АБЕ ЖЕНА Я СЕ СТЕГНИ ДА НЯМА ДА ТЕ КОЛЯТ ВСЕ ПАК.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.