Бял списък за гр. Плевен

  • 6 224
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте бъдещи и настоящи мамита   bouquet
Предстои ми след 4м. раждане и бих се радвала да чуя мненията ви относно лекарите в Плевен.
Благодаря ви предварително  Grinning

# 1
Аз вчера също попитах за добър анестезиолог в Плевен, тъй като на сестра ми й предстои планово секцио с упойка на проблемна дългоочаквана бременност и искаме всико да е наред.
Ако някой знае лекар-анестезиолог, който се занимава с това, нека да даде някакви координати. Страхува се дали ще се събуди, дали ще проходи, дали няма да окаже някакво влияние на бебето.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 449
снаха ми роди с планирано секцио в клиника ,,авис медика"при др.бързашки - страхотен екип,много внимателни са всички от санитарките до лекарите.обстановката е прекрасна,храната ,свети от чистота.

# 3
снаха ми роди с планирано секцио в клиника ,,авис медика"при др.бързашки - страхотен екип,много внимателни са всички от санитарките до лекарите.обстановката е прекрасна,храната ,свети от чистота.


Д-р Бързашки го познаваме, но той е гинеколог. На нас ни трябва лекар, който дава упойките - анестезиолог. Някакви идеи?

# 4
  • Мнения: 2 936
ами защо не говорите с гинекологът?той ще ви препоръча анестезиолог,все пак те ще бъдат екип.

# 5
  • Мнения: 1 172
 tango_a , анестезиоложката от екипа на д-р Бързашки се казва д-р Дорина Методиева.Аз раждах секцио с този екип и съм силно впечатлена от д-р Методиева,защото не се бях запознала с нея предварително и бях доста притеснена заради слухове,които се носят за калпави анестезиолози.Но се доверих на лекаря си и се оказа,че тази жена е невероятен човек и професионалист,освен че нямаше никакви проблеми с поставянето на упойката,по време на операцията тя ми държа ръката и ми разказваше какво се случва,милваше ме по челото и ми говореше майчински,което ми подейства доста добре,защото секциото беше по спешност,при започнало раждане се оказа,че се е притиснала пъпната връв,много се уплаших,но тя ми помогна да се успокоя и да се насладя на появата на моето бебе.После идваше два пъти да ме види след операцията,да следи как излизам от упойка и дали няма нежелани реакции.

desystef ,както става ясно от горните редове, за следене на бременност и раждане препоръчвам горещо д-р Бързашки и екипа му!

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 18:31 от Amelly

# 6
  • Мнения: 1 546
Родих в Плевен преди 3 месеца. Бях секцио, направи ми го доц. Танчев. Изключително съм доволна от отношението му, от грижите на екипа и от целия престой в болницата. Peace

# 7
  • Мнения: 2 936
доц.Танчев не е ли вече доста възрастен ... newsm78 мисля ,че не бъркам името,имаше кабинет в "дома на книгата"...,ако е той -аз не бих го включила в "бял списък",но това си е мое мнение...

# 8
момичета,не раждайте при бързашки!главата му е завъртяна от поредната специализантка- и то македонката Божанка и не мисли с главата си.дава ЦИТОТЕК за стимулация на раждането,а той е :1.ЗАБРАНЕН В БЪЛГАРИЯ
    2.ЛЕКАРСТВО Е ЗА ЯЗВА НА СТОМАХА
    3.БЪРЗАШКИ ИЗПОЛЗВА СТРАНИЧНОТО МУ ДЕЙСТВИЕ-РАЗШИРЕНИЕ НА ШИЙКАТА
    4.ВОДИ ДО УСЛОЖНЕНИЯ ЗА ВАС И БЕБЕТО
ИЗБОРА Е ВАШ,АЗ САМО ИСКАМ ДА ВИ ПРЕДПАЗЯ ОТ ТОВА,КОЕТО АЗ И СЕМЕЙСТВОТО МИ ИЗЖИВЯХМЕ.ПОТЪРСЕТЕ МАЛКО ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ В ИНТЕРНЕТ ЗА ЦИТОТЕК И ЩЕ ВИДИТЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.

# 9
Относно ЦИТОТЕК - Така е както казва kling!
Не зная за д-р Бързашки, не съм ползвала услугите му, но
ще кажа на всички, които искат да раждат по естествен път,

Мили дами, съветвам Ви преди да се съгласите да ви дадат ЦИТОТЕК, задлжително поискайте да ви се обяснят възможните странични ефекти и последици от него, както и че това хапче "за лесно раждане" е забранено в България....

"PATIENT INFORMATION
Read this leaflet before taking Cytotec® (misoprostol) and each time your prescription is renewed, because the leaflet may be changed.
Cytotec (misoprostol) is being prescribed by your doctor to decrease the chance of getting stomach ulcers related to the arthritis/pain medication that you take.
Do not take Cytotec to reduce the risk of NSAID-induced ulcers if you are pregnant. (See boxed WARNINGS .) Cytotec can cause abortion (sometimes incomplete which could lead to dangerous bleeding and require hospitalization and surgery), premature birth, or birth defects. It is also important to avoid pregnancy while taking this medication and for at least one month or through one menstrual cycle after you stop taking it. Cytotec has been reported to cause the uterus to rupture (tear) when given after the eighth week of pregnancy. Rupture (tearing) of the uterus can result in severe bleeding, hysterectomy, and/or maternal or fetal death. "

Не трябва да се използва по време на бременност, може да предизвика аборт, преждевременно раждане, дефекти на плода! Да не се използва, когато се правят опити за забременяване и/или да се изчака един цикъл след спирането на лекарството. Може да предизвика руптура на матката, когато се използва след осмата седмица на бременността. Руптурата може да доведе до обилно кървене и/или смърт смърт при майката и/или бебето!


Важно е само вашето здраве и това на бебенцето, а не
това че лекарите ще си свършат по-бързо работата!

# 10
  • Мнения: 7
 Predvaritelno se izvinqvam 4e pi6a na latinica. Mai4eta predi 14 dena rodih mom4ence s pomo6ta na 4etvartinka citotek vav vlagali6teto bez da mi bade obqsneno ni6to za hoda na rajdaneto i za eventoalnite problemi.Az sam s konizaciq na mato4nata 6iika sled karcinom insitu i trqbva6e da se pazi mn 6iikatada ne se razkasa.Slojiha mi go v 10 sutrinta i v 12 ve4e imah kontrakcii na 2 minuti bez nikakvo razkritie i taka do 18 4asa kogato rodih sas 7 sant razkritie a v 14 izkarvih obilno.Kogato izvadiha bebo toi ne di6a6e i mu praviha sarde4en masaj i go slojiha na kislorod i taka 3dni kislorod i fenobarbital.Ako nqkoi mi be6e kazal kakvi sa riskovete nikoga nqma6e da se saglasq.Taka 4e pitaite dori s risk da badete ovikani i osmqni.A nie ve4e sme si v ka6ti i 6te si se vastanovqvame i dvamata ot stresa na rajdaneto.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Predvaritelno se izvinqvam 4e pi6a na latinica. Mai4eta predi 14 dena rodih mom4ence s pomo6ta na 4etvartinka citotek vav vlagali6teto bez da mi bade obqsneno ni6to za hoda na rajdaneto i za eventoalnite problemi.Az sam s konizaciq na mato4nata 6iika sled karcinom insitu i trqbva6e da se pazi mn 6iikatada ne se razkasa.Slojiha mi go v 10 sutrinta i v 12 ve4e imah kontrakcii na 2 minuti bez nikakvo razkritie i taka do 18 4asa kogato rodih sas 7 sant razkritie a v 14 izkarvih obilno.Kogato izvadiha bebo toi ne di6a6e i mu praviha sarde4en masaj i go slojiha na kislorod i taka 3dni kislorod i fenobarbital.Ako nqkoi mi be6e kazal kakvi sa riskovete nikoga nqma6e da se saglasq.Taka 4e pitaite dori s risk da badete ovikani i osmqni.A nie ve4e sme si v ka6ti i 6te si se vastanovqvame i dvamata ot stresa na rajdaneto.
Много съжалявам за случилото се,съветвам те да напишеш и името на "екипа" за да знаят и другите майки Peace

Общи условия

Активация на акаунт