Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2008, 18:52 ч.

Откъде капачки за бурканчета за детска кухня?

• 1 233
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте мами Hug

спешно трябва да купя капачки за бурканчета за детска кухня а никъде не намирам.
Знае ли някой от къде мога да купя?

Мерси в аванс  bouquet

# 1
  • Варна
Не знам за какви точно капачки говориш, но лично аз ползвам пластмасови контейнерчета с капачки на винт, има ги във всеки магазин за домашни потреби в различни размери и по около левче Wink

# 2
  • София
Бодил мерси за отговора, но ми трябват капачки на винт за малките бурканчета. За гр. София

# 3
  • София
На женския пазар ги продават,също и в някои магазини за дом. пореби или за 1 лев.

# 4
  • Варна
Бодил мерси за отговора, но ми трябват капачки на винт за малките бурканчета. За гр. София
Ми писала си детска кухня, не детска храна, и аз... Embarassed  Simple Smile

# 5
  • Sofia
Капачки за бурканчета за детска кухня съм виждала в магазини за димашни потреби.

# 6
  • София
На женския пазар Peace

# 7
На пазара на Красно село има! Сред сергиите с плодовете, по-средата, висят на един тел! Не можеш да не ги видиш. Има винаги! Купих си миналата седмица. По 0,08 лв. е едната. Аз купих 80 бр. И за първото ми дете /преди 4 г. пак от там/. Значи мястото е сигурно!  Joy

# 8
  • София
на пазара иван вазов също има, в едно малко павилионче за джунджурии

# 9
  • София
на пазара иван вазов също има, в едно малко павилионче за джунджурии

Казвай бързо в коя част на пазара Praynig, дай ориентир, че и аз трябва да купувам - този пазар ми е по-близо.

# 10
  • София
Jujka, ако влизаш откъм ул. краище - най-лявата редица с малки магазинчета, това павилионче е горе-долу в началото, от дясната страна на редицата, едно невзрачно, зелено, отпред има и масичка с разни дреболийки и на тази масичка са капачките

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:58 от anonymous

# 11
  • София
И аз съм виждала на Женския пазар, където продават капачки и за големите буркани.

# 12
  • София
А бурканчета от къде може да се купят за детска кухня?

# 13
  • София

От Продавалника  Mr. Green

# 14
  • София

От Продавалника  Mr. Green

нещо не виждам къде там Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт