Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асеновград

Здравейте мамчета майка ми купи на малкия пюре от череши и аз се чудя дали мога да му дам от това пюре защото незнам за каква възраст е (пише след 3 м.), как действа на стомаха и т.н. Моля мамите които са давали на бебчетата си такова пюре или имат някакво инфо по въпроса да споделят. Благодаря предварително !  Hug
Цитирай

София

Дадох пюре от череша, когато беше почти на 6 мес., обаче нямам спомен как действа на стомаха...  newsm78 Пък и аз съм дала не повече от 4-5 лъжички.
Цитирай

Асеновград

Пускам темата защото майка ми е купила 15 пюрета от череша ако беше 1 нямаше да му мисля и щеше направо да го оставя за по нататъка но 15 бурканчета ако не може да ги яде още незнам какво да ги правя Smile
Цитирай

София

Рахлабващо действат.Ако сте започнали да се захранвате отскоро почакай малко,на някои несвикнали стомахчета черешите докарват колики.
Цитирай

Асеновград

Захранваме се от 4 месечна възраст ,по принцип му давам по разхлабващи пюрета но ще изчакам щом може да дразнят стомаха ще изчакам докато навърши 6м.
Благодяра за бързите отговори момичета Smile
Цитирай

София

Здравей,
извинявай, че ти се намесвам в темата, но можеш ли да ми кажеш каква марка са тези пюренца от череша? Много ми е любопитно, защото аз не съм виждала. Ние по принцип сме склонни към запек и аз гледам да му давам и по нещо разхлабващо, та това пюренце ще е едно разнообразие за нас. Благодаря ти предварително.
Цитирай

София

Здравей,
извинявай, че ти се намесвам в темата, но можеш ли да ми кажеш каква марка са тези пюренца от череша? Много ми е любопитно, защото аз не съм виждала. Ние по принцип сме склонни към запек и аз гледам да му давам и по нещо разхлабващо, та това пюренце ще е едно разнообразие за нас. Благодаря ти предварително.
Аз съм виждала само на Ам-Ам и такива съм давала.
Цитирай

София

bouquet Благодаря!
Цитирай

Асеновград

Пюренцата са марка Мандев
Цитирай

София

Моят син много ги харесваше пюренцата от череша. Пък и не се съм забелязала да имат някакво особено действие на стомаха. Пробвай, пък ако му харесат на детенце и няма проблем с коремчето, нека си ги хапне. И друг път не купувайте такива количества Smile
Цитирай

Бургас

Определено действат разхлабващо. Имат много бърз и добър ефект. Ако те притеснява количеството пюрета- просто ги прибери в някой шкаф на хладно и тъмно и нямаш проблем, те са минали термична обработка и имат дълъг срок на годност.
Цитирай

Белгия/София

но можеш ли да ми кажеш каква марка са тези пюренца от череша? Много ми е любопитно, защото аз не съм виждала. 

И аз не съм виждала. Не се предлага подобно нещо от никоя фирма с контрол  Smile
Цитирай

Бургас

Според мен като захраниш ще разбереш как действа на твоето дете.А ако го хареса ще ти дойдат много добре.
Цитирай

гр.Пловдив

ами ако досега не си имала никакви проблеми със захранването и по твоя преценка мисля че може да дадеш но постепенно увеличав количеството Peace
Цитирай

Пюрето от череши действа леко разхлабващо и газообразуващо, но е много хубаво за вече захранени деца. Аз го смесвам с елда и става страхотно. Аз съм от район с много череши и знам,че който яде от тях си прочиства организма. Едни от най-полезните плодове. Дай малко за проба и виж как действат. После при добра реакция смело давай.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.