Къса или дълга коса?

  • 19 163
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 14 486
иии супер, това е страхотен трик, Иля. тенк ю   bouquet

# 136
  • Мнения: 17 407
Алегра, ти ли си на аватара( сопрано, извинявай! Mr. Green)

# 137
  • Мнения: 14 486
Алегра, ти ли си на аватара( сопрано, извинявай! Mr. Green)

почти    Mr. Green

# 138
  • Мнения: 17 407
Въздържам се от комплименти тогава Mr. Green ЩЯх д акажа, че си много хубава и секси. Обаче  това за състаряването след 30 години- не съм съгласна.

# 139
  • Мнения: 1 174
За мен пък, късата коса придава особена индивидуалност на жената и няма нищо общо с женствеността й.Много се радвам, когато видя стилна жена с къса прическа, приятни черти на лицето и задължително хубав череп.Харесват ми откритите шия и рамене и цялата тази грация...
Сега съм с дълга, но винаги съм харесвала и носила къса прическа (8 години почти).Когато бях ниско подстригана всички ми правеха комплименти затова колко ми отива, а сега ме питат "защо пак не си с твоята коса?".Друго, което са ми казвали е, че дългата коса ми придавала някак романтично излъчване...
След вече 4 години желание да имам и аз веднъж дълга коса, малко ми се свиди да я отрежа, но това е за момента. Ако отида на фризьор и нещо се обърка фатално, изобщо няма да му се разсърдя! Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз съм на моменти. Косата ми стига на дължина до кръста... и я отрязвам, както казвам причска тип "с гел зад ушите". Много пъти съм стресирала приятелите си. А и мъж ми последният път, но той поне беше предупреден какво да очаква.
Харесвам се и с дълга и с къса. Но за късата много зависи каква ще ми е прическата.
Съпругът ми не иска да си признае, но харесва жените с дълга, къдрава (чуплива) коса. Мен в момента не смее да ме върне на мама Simple Smile Ще си ме търпи.
Не мисля, че робувам на някакви модни тенденции. Всичко (по отношение на косата ми) зависи от моментното ми настроение. Даже понякога съм се стресирала като мина покрай огледалото и си кажа "боже, туй аз ли съм".
Като малка съм била много руса и къдрава. И като ученичка се мечтаех да съм с много дълга коса. Баба ми обаче казваше, че късите коси били по-практични. И все ме подстригваше.
Сега се подстригах, защото фриз. ме къдри и си остави ръцете в/у главата ми. Издържах месец и нещо. Само дет си дадох парите за къдрене Simple Smile

# 141
  • Варна
  • Мнения: 472
1. Зависи от типа коса - ако е тънка и рядка по-добре къса.
2. Зависи от чертите на лицето - на някои им стои добре, на други не.
3. Зависи от излъчването, което имаме или искаме да имаме - младежко, делово и отново според горните две - някои жени могат да изглеждат делово с къса коса, други с дълга и обратно. Някои жени страшно да се подмладяват със скъсяване на косата.


Много относително и много индивидуално.

За радост или не - при мен нямам голям избор. Не мисля че чертите на лицето ми позволяват много къса коса. От друга страна косата ми е фина, чуплива и не много гъста и я нося средно дълга.

# 142
ЗА КЪСАТА КОСА!!! Стига да отива на формата на лицето е супер секси. С къса коса съм от 7г  и няма човек, който да ми е казвал, че дъгата ми отива повече. Шегувам се с приятелят ми, че ще си я пускам дълга, а той не дава да се издума  Simple Smile

# 143
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като малка бях с дълга, но дългата коса е голяма занимавка ... сега съм с коса над раменете, черта ...така се харесвам повече

# 144
  • Мнения: 1 310
Според мен късата коса стои добре само, когато придава небрежен момчешки (не мъжки!)  вид на момичето. Но такива лица са голяма рядкост. Инъче спор няма - дългата коса си е крещящо женствена.

# 145
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Винаги съм била с дълга коса. Много харесвам дългите коси, а смятам, че и на мен ми отива. Не се представям с къса коса. Има хора на които обаче им отива. Сестра ми е била с къса / момчешка / прическа и бих казала, че изглеждаше много добре / не защото ми е сестра /.

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Дългата коса ми е по- женствена. Предпочитам дългата, но понякога ме хваща лудостта и се подстригвам късо. Последния път бях като идеотка, с един бретон...ужас просто. Но добре че бързо ми расте  Mr. Green

# 147
  • Варна
  • Мнения: 94
Дълга Grinning

# 148
  • Мнения: 1 081
И аз съм ЗА дългата и красива коса! С дълга коса жената е по-женствена и секси! Освен това може често да бъде различна- имам предвид с различен тип прическа : прибрана, пусната, права, къдрава и всички останали варианти на дългата коса.....


  bouquet

# 149
  • Мнения: 194
Въпрос на личен избор и усет към красотата! Wink

Общи условия

Активация на акаунт