Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Когато се боядисвам винаги се цапам с боята за коса по ръцете или по челото с какво ги 4истите?
Цитирай

В парфюмериите както и в Интернет продават продукти за почистване на боята за коса.
Цитирай

София

Много лесно се почиствам с мокри кърпички,при по упорити петна пръскам малко парфюм или дезодорант,квот дойде.
Цитирай

Аз си мажа челото  и ушите обилно с крем и дори и да се намажа с боя много лесно се почиства.
Цитирай

София

Има специални продукти за тази цел. Във всеки фризьорски салон ги има, предполагам и в козметичните магазини.
Цитирай

По кожата  боята се почиства с къдрин,а има и друг начин който също е много ефикасен,намокряте памуче и топвате в пепел от цигара,почиства идеално. Mr. Green
Цитирай

край морето

Има продукти точно за тази цел  Peace
Цитирай

Варна

Преди време ползвах някаква пИчатарска паста или както там му се казва. Кой да ме светне, че имало специални продукти! Mr. Green Сега се мажа с крем преди боядисване, а после стържа с памук, напоен с оцет. Да уточня, че за черна боя говоря.
Цитирай

Преди време ползвах някаква пИчатарска паста или както там му се казва.

Не се ли зачервяваше кожата ти ? Моята да. Laughing
« Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 20:55 от мис арк »
Цитирай

Варна

Не помня. Помня само, че беше ефективна, после не знам какво стана, къде се затри, може и да е свършила.
Цитирай

Бургас ж/к М. Рудник

а как да изпера хавлията, с която си увих косата, след измиването на черна прясно боядисана боя  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.