Къде в Бургас (7) ...

  • 63 968
  • 665
  •   1
Отговори
# 1
  • London, baby
  • Мнения: 800
Много полезна тема  Hug запис-вам се, отново Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 1 813
Благодаря отново на авторката,че създаде най-полезната за мен тема във форума.  Hug

# 4
  • Мнения: 738
Айде и аз тук Mr. Green

# 5
  • Мнения: 784
Здравейте, бургазлийки!
Преди известно време една от потребителките в тази тема (забравих коя беше) питаше дали в Бургас има медицински педикюр. Тогава никой не отговори, но ако междувременно тя или някой друг е научил нещо по въпроса, ще помоля за информация, защото моя близка има нужда от такъв специалист!

# 6
  • България
  • Мнения: 3 617
 Sunglasses

# 7
  • Мнения: X
Радина, оверлог на мокети правят и зад у-ще "Любен Каравелов", но точно улицата коя е, ще те излъжа.Мисля, че е Пробуда.

# 8
# 9
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Оверлог има на ул. "Хан Аспарух" 42, перпендикулярна е на оборище и Рапубликанска, между Св. Св. Кирил и Методий и Гурко. Имам визитката. Действат много бързо. От личен опит знам. Тел. е 0898/ 47 90 10. Ако някой е писал вече, сори!
И аз да попитам: Искам да си купя дънки, а съм с "рубинсови" форми. Може и по-скъпички да са/е не над 150 лв./, но да си струва. Или подобен на дънки панталон. Къде има по-големи размери по-принцип?Българска номерация нося различно - 42 или 46.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 669
Здравейте, бургазлийки!
Преди известно време една от потребителките в тази тема (забравих коя беше) питаше дали в Бургас има медицински педикюр. Тогава никой не отговори, но ако междувременно тя или някой друг е научил нещо по въпроса, ще помоля за информация, защото моя близка има нужда от такъв специалист!
Моя милост беше пострадалата и питащата тогава  Laughing Скоро отговарях на лични на същия въпрос на една мацка, така че направо копирам това, което й написах
Цитат
По случайност открих козметичка/маникюристка, която се занимава и с педикюр и е имала практика с проблемни нокти. При мен в конкретния случай проблемът се оказа малък-беше забито само ъгълчето и сравнително лесно се махна. Понаболяваше, но се търпи. Забелязах в "инструментариума" и Ледокаин, така че при по-тежки случаи явно се ползва за обезболяване. Досега съм ходила 2 пъти (единия път ,когато имах проблем и ми го оправи,а другия път-след месец и нещо) при нея-първия път ми взе 17 лева, а втория-20 лева, но не съм я питала дали е вдигнала цените или се е объркала, защото това май и беше цената с лакиране, а аз не се възползвах от тази "екстра". Така или иначе цената ме устройва и се надявам с редовно ходене да се отърва от тези гадни проблеми, защото при мен са хронични. Само ми е малко странно как реже ноктите-заоблени и дълбоко, а винаги съм чела че трябва да се режат по права линия, но все пак се надявам тя да си знае работата. "Салонът" не е нищо особено, даже никак. Намира се в Славейков бл.78 студио "Белла". Жената се казва Валентина и номера й е 0885518127 (имам и домашния за всеки случай-584797)

# 11
  • Мнения: 784
Благодаря ти, bradata!

# 12
# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Добър гастроентеролог в Бургас?

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 11:27 от Миленика

# 14
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Радина, оверлог на мокети правят и зад у-ще "Любен Каравелов", но точно улицата коя е, ще те излъжа.Мисля, че е Пробуда.

от близо година го няма вече там оверлога .

Общи условия

Активация на акаунт