Какво според вас е сноб?

  • 4 815
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585

Моето разбиране за стноб е човек, който имитира нещата. Посещава художествена галерия, симфонимчен концерт, дори може да коментира и говори за това, което е чул, видял. Не обича шампанско, заради мехурчетата, но си поръчва, защото така се прави, така правят. Имитатор на джентълмен, финес, обноски, елегантност.
Също проява на снобизъм е да плюеш всичко родно, включително и родните сноби.
Аз не съм сноб, аз съм селянин, във форума като не разбирам нещо, питам, отзивчиви съфорумки ми отговарят, за което им благодаря.

# 46
  • Мнения: 765
 Хората, които обичат лукса, скъпата храна, мразят панелни жилища и ненавиждат работата сноби ли са ? Питам, за да си изясня някои работи.

# 47
  • Мнения: 3 447
Хората, които обичат лукса, скъпата храна, мразят панелни жилища и ненавиждат работата сноби ли са ? Питам, за да си изясня някои работи.
Звучи като скъпи курви, по-скоро  Grinning

# 48
  • Мнения: 765
Ох, олекна ми. Уплаших се да не би мъжът ми да е сноб.

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 003
сноп с пропуски в образованието  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 606
А да си сноб, добро качество ли е? Звучи ми модерно! И аз съм сноб вече!

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Честно, едва понасям сноби покрай себе си. Като започне едно префърцунено поведени, като започнат едни фалшиви усмивки, едно лигавене или в другата крайност, едно високомерие, иде ми да ги заведа на село или да им подаря цървули от свинска кожа да си спомнят славното минало на рода си.
А направо ми се повдига от онзи ватман, дето се прави на голям аристократ. Не мога да разбера какво му харесват, че му се и натискат.  Sick

# 52
  • Мнения: 606
квартал  "АРИСТОКРАТ".
локация - в полите на Витоша.

# 53
  • Мнения: 3 423
А направо ми се повдига от онзи ватман, дето се прави на голям аристократ. Не мога да разбера какво му харесват, че му се и натискат.  Sick
Носа, но и ануса, как какво.

# 54
  • Мнения: 984
Евгени Минчев - идеален пример за сноП.

# 55
  • Мнения: 606
И буйките от крокодилска козина!

# 56
  • Мнения: 984
Потрисащо, умопомрЪчитИлно....и прическа "Да не сбъркате, ей! Гей съм"
А снобско ли е да си гей?

# 57
  • Мнения: 2 018
Съвсем по темата  Mr. Green

Двама сноби влизат в сладкарница. Сядат на масата, поръчват си по едно питие и както си стоят и си говорят, единият небрежно казва:

- Мисля да се кача на масата и да се изпикая върху хората…

А другият го прекъсва:

- Недей бе… няма да те разберат!

__________________________________________________________

Двама сноби си седят на масата в заведение. В един момент навън започва да се сипе дъжд и един от снобите казва небрежно:

- Ето… пак заваля!

А другият отвръща:

- Хм! Простаци…

# 58
  • Мнения: 606
А да си сноб, добро качество ли е? Звучи ми модерно! И аз съм сноб вече!

А гейско ли е да си сноП?   Sick
Вече не съм сноб!!!

# 59
  • Мнения: 606
А сега ще дам отговор на Бабчето, точно по темата!



                                   Ти

Общи условия

Активация на акаунт