Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Скъпи мамчета, моля да ме извините за вероятно глупавия въпрос. Знам,че тези неща не винаги могат да се предвидят. Но все апк реших да пита за вашето мнение,провокирана от разговор с приятели на тема "Кой е най-подходящия сезон за раждане на бабе?",според едни това беше пролетта,заради топлото време,според други пък зимата,защото и без това първите месеци трябвало да се седи повече вкъщи. Вие,които имате вече деца как смятате?
Цитирай

София

Много исках лятно бебе, но уви и двете ми деца са родени октомври. Природата си знае работата  Peace
Цитирай

SOFIA

Синът ми е роден лятото но преди да забременея не съм се замисляла над този въпрос.Според мен е добре де е пролетт, лятото а защо не и есента само за зимата имам съмнения дали е добре особено в грипния сезон, защото бебето няма да се извежда да речем но останалите членове, бащата например няма ли да ходи на работа. Това е мое мнение всеки си решава сам, ако бебето дойде зимата какво да правим да го връщаме ли Smile
Цитирай

Прага/Чехия

И аз исках да е пролетта,но се роди януари  Wink
Цитирай

София

За мен всеки, когато стане.
Син ми е март, прекарвахме много време навън, щерката е септември - пак така. Не мисля, че има неподходящ сезон.
Цитирай

Пролетта - март, април, май. Hug
Цитирай

София

Подходящ сезон няма. Когато го родиш, тогава....Ако първото бебе не е родено в искания от теб сезон, то следва повторение.  Whistling 

Ние сме благословени да имаме четири сезона.

Питай тези от Маями, лесно ли им е все лятото да раждат.  Laughing
Цитирай

София

Според мен най-подходящо е март, април, за щастие второто ми детет се очаква точно в този сезон, но не сме го гласяли умишлено така.
Дъщеря ми е родена септември и случихме дълга, топла есен, та си повисяхме навън, но като цяло по-късите дни и сивотата навън са подтискащи и депресиращи.
Абе няма значение, да са живи и здрави, когато - тогава.
Цитирай

Бургас

За мен късната пролет е най-подходяща.
Цитирай

София

Дияна ми е зимно бебе, февруари. Живот и здраве ще имам и лятно. Не мога да кажа кой сезон е по-подходящ. Лятото може би ще ми е по-лесно, ще има повече разходки, а не висене на балкона.
Цитирай

Русе

с първото дете не съм си мислела за това, но второто бе строго планирано да се роди през пролетта, за да може по- дълго време да ходим по разходки. зимата у дома е изнервяща и за мен, и за бебето
Цитирай

UK, Harlow/София

случихме дълга, топла есен,

Но и каква зима случихме, до минус 26 градуса паднаха температурите Smile

Все тази ми е кой сезон се пада.Лошото е, че имам съседка която роди ноември и още не е извела бебето извън дома си ConfusedЗа тези бебета тип домашна саксийка ми е жал.

Както всяка възръст, така и всеки сезон си има своята красота!
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Пролетта  Peace
иначе моя мушмурок се роди есента  Wink
Цитирай

София

Всички сезони са подходящи  Very Happy Моите двама сина са родени съответно през март и през юни. Когато и да се появи третото бебче, ще бъда много щастлива!
Цитирай

Наистина всички сезони.
Имат и плюсове, и минуси.
Пролетно-летните бебета имат възможността да получат максимално време навън в първите месеци, но пък точно времето на прохождане ще бъдат затворени вкъщи /минус е за майката, но пък плюс за детето, че ще се въргаля по пода вкъщи, а не в прахта в кварталната градинка  Laughing/.
Есенно-зимните пък ще имат време да позакрепнат първите месеци, но пък за сметка на по-малко разходки, ама пък после ще може майката да прекарва повече време в парка с прохождащото си детенце.
Е, аз бих предпочела пролетта, за да се разхождам по-дълго с бебе в количката /перфектно за разходка на майката/, после детето да проходи стабилно у дома, а следващата пролет да мога да го водя вече за ръчичка, без да треперя да не се пльосне някъде  Mr. Green.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора