Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравйте мами!Искам да ви кажа че малкия Ицко днес на 10 стана на 9 месеца!Той не е много въодошевен от това!много е кисел днес!Винаги е кисел като става на някойси месец
Цитирай

София

Да е жив и здрав малкият Ицко и ти също-миличка!!!
Толкова ти се радвам на постингите Very Happy  Smile  Laughing  Cool .
Дано Ицко да започне по-философски да гледа на възрастта Wink
Да не са започнали вече да го мъчат зъбчета? Някои бебета много страдат като започнат да пробиват зъбетата Crying or Very sad
Цитирай

виви та той не се търпи по това време! Crying or Very sad Голям проблен дикато избие зъбът,иначе след това докато расте няма проблем!Незнам какво ще го правим!
Цитирай
Da ti e jivo i zdravo malkoto brat4e mila, i mnogo da te slu6ka! Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

София

Ами много ще си го обичате и ще си го гушкате. На Ицко никак не му е лесно-той се измъчва повече от всички.

Аз давам на моето бебе едни хомеопатични гранулки на Боарон уж за обезболяване-Хамомила вулгарис 15. Разтварям 3 в мноооого малко водичка в лъжичка и му ги давам-може до 5 пъти дневно, но аз давам 1-2 пъти. Май имат някакъв ефект Rolling Eyes .  Можеш да кажеш на мама да ги пробва, ако иска.
Ако много страда и е много кисел можете да му давате и сиропче-Ефералган, Панадол, Нурофен-каквото имате. Но без да прекалявате! Аз последвах съвета на една мама от форума-тя си знае коя е Wink  Very Happy -и на 2 пъти когато моето бебе беше изключително кисело давах сиропче. След 10-15 минути вече беше весело и спокойно бебче! И него много го мъчат зъбчетата. Вече имаме 2 отдолу, но сега са го напънали 4 отгоре Crying or Very sad -май ще избият почти едновременно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.