Да споделя с вас!!!

  • 843
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,малката (1г и 11мес.)е с разстройство вече 5 дни,през първите 2-3 дни вдигаше и темп.,плачеше.От неделя темп. не е вдигала но разстройството продължава Sad Водих я на лекар в неделя и не е обезводнена -жизнена е,играе си.Давам Хидрасек и Ентерол,Глюкоза.Пие водичка ,а и си я кърмя.Хапва по малко разни бисквитки.Но явно аз вече нямам сили и съм много притеснена-въпреки че според околните нямам повод.Незнам -нещо изтрещях  #Crazy и ми е много нервно.................

# 1
  • Мнения: 179
Лекаря какво каза?Преди да се появи това тя какво яде?А ти?Към днешна дата колко пъти се е изходила рядко?Какво яде сега освен бисквити и кърма?

# 2
Ами според лекаря е вирус ,а съвпадна и с никненето на последния кучешки зъб.Аз си се храня нормално.избягвам да ям разхлабващи храни.Тя яде бисквитки но не много,иначе си пие вода .Според повечето хора,с които говорих грипа си е такъв,но на мен нещо нервите ми не издържат вече и .........пощурях.Ами ака по 7-8 пъти дневно

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 14:00 от tereza_28

# 3
  • Мнения: 179
Далеч съм от мисълта да поставям диагнози,но от всичко,което досега прочетох и аз ще ти кажа,че няма нищо страшно.Ако е вирус-детето се е преборило само щом вече няма темп(кърмените деца по-добре се справят)  smile3501.А щом се натрупва с пробив на зъбче картинката е ясна.Продължавай с Ентерола,хидрасека и глюкозката,даже когато всичко отмине продължи да и даваш глюкоза.Бабешките работи си ги знаеш-оризова вода,ябълки,бананче.Споко-така е при децата,ще мине! smile3503.Изчакай още 2 дни.Ако не отшуми -пак лекар!Но няма да се наложи ще видиш!Още малко сили-майки сме,трябва да се справяме.Hug

# 4
  • Мнения: 2 090
Такъв е вируса в момента,но ако продължава разтройството вземете секрет!

Общи условия

Активация на акаунт