Само, ако можех да бъда там...

  • 1 980
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Уфффф, от три седмици си стоя вкъщи с детето и се хванах да гледам един любим мой сериал от началото, понеже не бях гледала първия сезон.Става въпрос за "Дъщерите на Маклауд".Рева на всяка серия, все има по нещо, което да ме трогне.Но определено искам да съм на мястото на една от сестрите- Тес.Вчера гледах една много трогателна серия, в която единият от братята(за когото тя се жени в 6ти сезон примерно, а аз гледам 1вия) е влюбен тайно в нея и я гледа с един такъв поглед....и все има някакви такива тежки, дълги погледи между двамата.....абе направо ми се разтапя сърцето.

Женска му работа, кво да прайш ooooh! Joy Joy

# 16
  • Мнения: 3 268
Една вечер се загледах във филм, който на пръв поглед не изглеждаше да е нещо особено, но подсъзнателно толкова ме впечатли, че даже го сънувах. Става въпрос за "Любовникът" на Жан - Жак Ано.
"Действието се развива през 20-те години на миналия век в Индокитай. Франция е принудена да се оттегли от местните си колонии. На фона на надвисналите военни маневри и настъпващия хаос се разстила фина любовна история между 15-годишна французойка и богат 24-годишен китаец. Връзката им е греховна. Лолитката е напътствана в тайните на еротичните удоволствия. Но в един момент тя се оказва водещата. Нимфетката открива радостта от секса. В ролите са Джейн Марч ("Цвят на нощ") и Тони Леюнг - голямата хонконгска звезда ("Герой", "В настроение за любов"). Еротичните сцени в "Любовникът" единодушно са определяни от сериозната критика като образец в жанра. Дори сп. "Премиер" ги класира сред трите най-велики на миналото столетие."

За мен филмът беше тъжен ... Все още ми е пред очите лудата любов на красивия китаец към това девойче. Не я забрави дори и след десетки години Sad
Ще ми се да съм на нейно място! Blush

Ооооо,"Любовникът"!Страхотен филм,изключително еротично въздействащ,направо е като настолна книга за секса.И мен ми се е искало да бъда на мястото на героинята на Джейн Марч,и как няма да е така при толкова красив партньор.
Искам да съм за малко Лара Крофт,най-вече заради невероятната й физическа форма.
Искам да съм Ким Бейсинджър във филма "Мъжът,който се женеше" с Алек Болдуин.Това е моят най-любим филм.
Искам да съм някоя от "Вещиците от Ийстуик" и да бъда част от греховната четворка-Шер,Сюзан Сарандън,Мишел Пфайфър и Джек Никълсън! Grinning

# 17
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
ВИНАГИ съм искала поне за момент да съм Клеопатра от филма на Холмарк http://ro.hallmarkchannel.tv/programme.aspx?From=Genres&ID=36124

да имаше машина на времето ...

И още една геориня ми харесва - пак е на Холмарк (бе аз кво ви зарибявам сега с Холмарк  ooooh!) - Шехерезада
Приказката беше в няколко серии, гласа на Шехерезада беше уникален, с невероятен тембър и прекрасен акцент. Честно ви казвам, още го чувам. А филма беше направен толкова хубаво, че чак ти се доплаква като го гледаш - Шехерезада - млада, красива, слаба и нежна. Косите й - красиви, дълги и къдрави. Гласа й - мек, гальовен и почти шепнещ. А музиката - най-нежните, леки и интимни тонове от ориента...
Невероятно беше.
Мъжа ми също изгледа сериите с поглед, закован в ТВ-то.

Може би и на него му се искаше аз да съм поне за миг Шехерезада  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 447
По-скоро да е СЪС Шехеразада  Whistling Mr. Green

# 19
  • Oslo
  • Мнения: 659
От местопрестъплението Ню Йорк

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Преди много години, когато уестърните бяха много гледани филми и книгите на Майн Рид и Карл Май на почит си мечтаех да съм Поразяващата ръка. Ама не мъж, ами той да е преоблечена жена и накрая да се оженят с Винету. Мечтиии ...    Crazy

# 21
  • Мнения: 5 393
Вещииии- сега си спомних, че бях влюбена във Винету.Четях трилогията всяка седмица.Филми не съм гледала, но направо си бях загубила ума по него. Crazy Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Е, радвам се, че не съм само аз  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт