Само, ако можех да бъда там...

  • 1 984
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Има филми, наистина едни от малкото, които с удоволствие бихме гледали пак, пак и пак! Има такива, които не струват и се забравят бързо.

Толкова ни харесва и сюжета, и режисьорският подход, и музиката, и героите, че забравяме за измислицата...  иска да бъдем вътре във филма, да участваме, да го съпреживеем наистина. Да бъдем част от него и да повярваме, че е истина.


Ако можеше да влезеш в някой филм, в кой? В чия роля? Какво ще направиш?

 Twisted Evil Rolling Eyes Grinning

# 1
  • Мнения: 794
 1. В ролята на Аруен  Mr. Green от "Властелина"
 2. В "300" -  Леонидас
 3. "Златния компас" - мечока Йорек   Mr. Green


# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Винаги съм искала да преживея любовта на Бейби от "Мръсни танци". Този филм го гледам доста често именно заради това, че харесвам много Патрик Суейзи, харесвам и сюжета на филма, въобще всичко случващо се там. Обстановката, курортът , където се намират, абе нямам думи.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 876
щеше да ми е много интересно да играя в "Доктор Хаус" - самият него, де Peace

# 4
  • Мнения: 4 496
Мъжът ми все казва "Само за един ден бъди Линет от "Отчаяни съпруги" и ще спреш да се нервиш за глупости".
Аз обаче не съм сигурна дали искам... Joy

# 5
  • Мнения: 1 243
Една вечер се загледах във филм, който на пръв поглед не изглеждаше да е нещо особено, но подсъзнателно толкова ме впечатли, че даже го сънувах. Става въпрос за "Любовникът" на Жан - Жак Ано.
"Действието се развива през 20-те години на миналия век в Индокитай. Франция е принудена да се оттегли от местните си колонии. На фона на надвисналите военни маневри и настъпващия хаос се разстила фина любовна история между 15-годишна французойка и богат 24-годишен китаец. Връзката им е греховна. Лолитката е напътствана в тайните на еротичните удоволствия. Но в един момент тя се оказва водещата. Нимфетката открива радостта от секса. В ролите са Джейн Марч ("Цвят на нощ") и Тони Леюнг - голямата хонконгска звезда ("Герой", "В настроение за любов"). Еротичните сцени в "Любовникът" единодушно са определяни от сериозната критика като образец в жанра. Дори сп. "Премиер" ги класира сред трите най-велики на миналото столетие."

За мен филмът беше тъжен ... Все още ми е пред очите лудата любов на красивия китаец към това девойче. Не я забрави дори и след десетки години Sad
Ще ми се да съм на нейно място! Blush

# 6
  • Мнения: 4 447
Да, и на мен ми се е случвало да искам да съм на мястото на жени в разни любовно-романтични филми... Особено, ако в кадър се вижда голото тяло на бате Пит  Twisted Evil Whistling Blush

# 7
  • Мнения: 2 425
Скарлет от "Отнесени от вихъра"  Hug  Любимия ми филм.
Винаги съм искала да преживея любовта на Бейби от "Мръсни танци". Този филм го гледам доста често именно заради това, че харесвам много Патрик Суейзи, харесвам и сюжета на филма, въобще всичко случващо се там. Обстановката, курортът , където се намират, абе нямам думи.
Ааа и Бейбито  Laughing От там ми идва ника Flutter

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 19:46 от _baby

# 8
  • Мнения: 3 622
Лизи в "Гордост и предразсъдъци"  Laughing

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз нямам против да съм Елизабет Бенет, но ако Хю Грант играе Мистър Дарси, винаги съм си го представяла като Хю Грант. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 417
Г-жа Смит от Мr & Mrs Smith #2gunfire Mr. Green

# 11
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 781
Новъли от 'Where the heart is' Simple Smile

Джоан в 'Playing by heart'

ще помисля и за други  Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Мъжът ми  много пъти е казвал, че имам доста общи черти с героинята  с оранжевата коса от "Отчаени съпруги" (забравих и името).
А иначе като се замисля много се кефя на Саманта от сериала Лас Вегас - външен вид и професия  Mr. Green

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако можех да вляза във филм щях да отида като Жади в сериала "Клонинг".  Ще живея щастливо с мъжа който ме обича и няма 20 години да страдам по един мухльо.

# 14
  • Мнения: 219
Да, и на мен ми се е случвало да искам да съм на мястото на жени в разни любовно-романтични филми... Особено, ако в кадър се вижда голото тяло на бате Пит  Twisted Evil Whistling Blush

на коя ли жена не и се иска

Общи условия

Активация на акаунт