Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Момичета,утре ми предстои цветна снимка.Знам ,че много от вас вече са я направили и можете да ми помогнете.Интересува ме ,какво всъщност представлява,болезнено ли е и тн.
Благодаря ви предварително
Цитирай

под земята.... (може и да съм картоф)

Прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249061.0

и преди да пуснеш нова тема - поразрови се в първа и втора страница на форума.
Цитирай

Мишинка,много благодаря за информацията
Цитирай
naen mi redstoi zvetna snimka sledva6tata sedmiza 4uvala sam 4e boli malko no sled bolkite koito iztarpiax poreme na izvanmatonata ni6to ne me pla6i nadiavam se trabata da e sovobodna i da zpo4vame bebepraveneto.Uspex na vsi4ki momi4eta
Цитирай

София

Гери, пиши на кирилица.
Хана, цветната снимка е вкарването на контрастно вещество и проследяване му с помощта на рентгенова снимка. Не е много болезнено. Като болезнен цикъл, но е краткотрайно. Успех и пиши.
Цитирай

Благодаря,утре като свърши всичко ,ще пиша как е минало
Цитирай

Момичета,направиха ми снимка.Беше  неприятно,болка има-но е търпима.На мен след процедурата ми прилоша ,но всичко мина за 30 минути.
Успех на всички
Цитирай

Колко струва цветната снимка ?
Цитирай

120лв с разтвора
Цитирай
Моми4ета отивам да правя ЦС дано вси4ко е newsm10 newsm10 newsm10 ще пиша после за резултата
Цитирай

Гери стискам  палци Praynig
Цитирай
Кали благодаря ти за подкрепата жси4ко е наред трабата(една ми остана)е напълно свободна и в отли4но състояние доктора каза 4е няма смисъл да се 4ака и може веднага да запо4ваме с бебеправенето.Надиавам се скоро да се похваля с EFP.Пожелавам съштото на вси4ки моми4еа 35
Цитирай

Браво!!! И аз няма да чакам ,та дано стане този месец.Успех
Цитирай

В мечтите

На мен вчера ми правиха цв. сн. Резултатите са добри Hug  Току що прочетох че този месец не трябва да се пропуска но днес още имам кафеникаво течение а е време за бебеправене  Smile. Трябва ли да изчакам да мине, за да не стане някоя инфекция newsm78 то и без това не ми дадоха нищо да пия превантивно, а четох че понякога и на някои места това се прави newsm78
Да действаме ли или да чакаме? newsm78
Гери успех!
Цитирай

Гери,
успех! Peace
Мира,
нормално е това течение! Не пропускайте месеца! Поздравления за рецултатите!   bouquetУспех!   Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора