ЦЕЛУЛИТ

  • 5 444
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
С целулита се преборих с сапун на "Рефан". Той е част от специална серия срещу целулита и вътре има естествена гъба. Купувам си от този на килограм, защото в него има повече от въпросната гъба. Търкам краката и дупето през ден, преди да взема душ, не всеки ден - започва да ме боли кожата и почервенява много. Но постоянство му е майката. Използвам го от години, дори и през бременността. Купувам го от магазинче на "Рефан" на "Опълченска", срещу MALL Sofia.

# 1
# 2
  • Мнения: 865
За постоянството/под форма на масажи/ си права,за сапуна на Рефан ...не съм мн. убедена че сапун може да избави някого от целулит.Ест. гъба -луфа която е вътре наистина действа добре за масаж.Имам ръкавица за баня която е от луфа излиза по -ефтинко от сапуните Wink

# 3
  • Мнения: 120
Браво Hug Ето това е темата която ме вълнува в момента.Едно време ползвах крема на АураСлим и настина действа.Мирише ужасно,зачервяваш се,щипе,мериш сантиметрите и хоп ГОТОВО  Joy Joy JoyПроблемът е,че много трудно се намира и даже не съм сигурна,че все още го има по аптеките.Струваше около 8лв.в сравнение с всички прехвалени марки без резултат този е доста евтин.

# 4
  • Мнения: 467
една приятелка с постоянство и масажи с утайката от кафе също си махна целулита Peace

# 5
  • Мнения: 18
Сапунът се състои от разни там масла, билки и тем подобни, които попиват в кожата. Именно за това избавя от целулита. А що се отнася до цената, гъбата луфа не е под 5лв, купувам почти всеки месец и я ползвам паралелно със сапуна, който е около 4лв - 300гр.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 576
Сапунът се състои от разни там масла, билки и тем подобни, които попиват в кожата. Именно за това избавя от целулита. А що се отнася до цената, гъбата луфа не е под 5лв, купувам почти всеки месец и я ползвам паралелно със сапуна, който е около 4лв - 300гр.
А този сапун име ли си някакво име, че като тръгвам да го купувам да знам какво търся. Ако можеш пусни снимка. Мерси предварително за инфото.

# 7
  • Мнения: 1 111
аз съм съгласна с едно твърдение - че постоянството му  емайката...а не ,че има вълшебен продукт за целулит
ако ще само да се пощипваш по проблемните места,стига да  ередовно,ще има ефект...

аз съм се мазала с мазилата на Орифлейм,на Ейвън,на Дева...трила съм се с груба ръкавица,с кафе,с масажор от Орифлейм....но само седмица и после мерака ми изчезва...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 950
аз съм съгласна с едно твърдение - че постоянството му  емайката...а не ,че има вълшебен продукт за целулит
ако ще само да се пощипваш по проблемните места,стига да  ередовно,ще има ефект...

аз съм се мазала с мазилата на Орифлейм,на Ейвън,на Дева...трила съм се с груба ръкавица,с кафе,с масажор от Орифлейм....но само седмица и после мерака ми изчезва...
А моя мерак изчезва още на второто мазане Mr. Green и после чакам да мине годността на продукта , хвърлям го и си купувам нов и ако ме питаш защо - не знам.
Но това с този сапун ме заинтригува - ще взема и него да пробвам - може пък тоя път да ми се задържи интереса към търкането.
Мерси за инфото,   bouquet ще пиша като си го купя колко пъти съм го ползвала.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета, не се заблуждавайте! Целулитът изчезва с правилно хранене и мнгоооооого вода....всичко друго е временно!

# 10
  • Мнения: 184
Абсолютно съгласна с Михаела!
Всички тези сапуни сигурно са много хубави, но нямат ефект за цял живот.
А това, което Мехаела съветва е правилно и най-важното - не е временно!
Успех на всички!

# 11
  • Мнения: 5 647
Момичета, не се заблуждавайте! Целулитът изчезва с правилно хранене и мнгоооооого вода....всичко друго е временно!

Да добавя и много движение.

# 12
  • София
  • Мнения: 433
Момичета, не се заблуждавайте! Целулитът изчезва с правилно хранене и мнгоооооого вода....всичко друго е временно!
е добре де ама дайте да видим КОЕ Е правилното хранене и как да се отървем от вече натрупания целулит,за да започнем да се храним правилно и да предотвратим появата на нов newsm78

# 13
  • Мнения: 116
Браво Hug Ето това е темата която ме вълнува в момента.Едно време ползвах крема на АураСлим и настина действа.Мирише ужасно,зачервяваш се,щипе,мериш сантиметрите и хоп ГОТОВО  Joy Joy JoyПроблемът е,че много трудно се намира и даже не съм сигурна,че все още го има по аптеките.Струваше около 8лв.в сравнение с всички прехвалени марки без резултат този е доста евтин.
Аз намерих този крем на Аура Слим в аптека Ремедиум и си го закупих вчера за 6 и нещо. При теб след колко опаковки имаше ефект?

# 14
  • Мнения: 18
Сапунът няма име, а и да има аз не го знам. Наричам го сапун на килограм против целулит и девойката в магазинчето знае за какво става дума. Но и Михаела е права, трябва да се внимава с това какво ядем и пием - без сол, без газирано, много вода.

Общи условия

Активация на акаунт