Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Остров Приятелство

Здравейте,
Някой може ли да ми даде насоки, защо урината може да е с цвят на портокалов сок?

За две седмици се случва за втори път.
Правих изследвания, уж всичко беше наред..........но това някак си пу пу пу да не ме чуе дявола, не ми се чини да е не ред.
Да, настинал е, но както казах по-горе вече правихме кръв и урина....
Пие Хустажил/дано не греша изписването/, Имунобейби, слагам капки за очи Окацин/бяха тръгнали да капят/, Олинт в носа и Тамтум Верде в гърлото.
Първият път когато пишка същото, пиеше Саностол, Хустажил/само 2 или 3 пъти по 5мл/, капки за нос Виброцил, Тамтум Верде и противоалергично Зиртек
Цитирай
Най вероятно щом изследванията са добре да е от лекарствата,Винаги като се взема някакво лекарство то дава отражение в урината или фекалиите,а пък ти все пак му даваш доста лекарства,такаче засега не се претиснявай.
Цитирай

от Саностол-а се оцветява урината

а всички порции ли са с такъв цвят,или една?
Цитирай

Остров Приятелство

Не, само единични 2 случая.
И на мен ми направи впечатление, че не е всяка.Другите са си наглед нормални.
Цитирай

И урината на сина ми, половин-един час, след като е изпил саностола е такава,след това вече е с норм. цвят!
Цитирай

Остров Приятелство

На сина ми е по никое време.Все някъде по обяд.Това означава ли нещо?
Аз прибрах урина в едно шишенце /стерилно/ в хладилника за да го нося утре.Е, ако изобщо може така де.
По едно време го погледнах, ми то има ужасна утайка, ако е това де - някъде около един пръст Confused
Цитирай

Аз прибрах урина в едно шишенце /стерилно/ в хладилника за да го нося утре.
Е, не! Така не може. Урината трябва да е прясна. Във престоялата урина се образуват бактерии и соли.
Би могла да занесеш урина утре сутринта, но току що изпишана  Smile ако има нещо във нея ще си покаже  (бактерии, левкоцити и т.н.).
Цитирай

Остров Приятелство

Добра вечер,

Елеонора_76 Знам, че не може.Просто понеже е единичен случай, както казвам по-горе, реших да я запазя - следвах логиката за изпражненията, че може да се държат в хладилник от преден ден.
Както и да е, важното е, че свърших работа  Smile

Детенце е здраво Love.Дадохме нова, но взеха и старата за всеки случай.Въпреки, че взимайки я бяха почти категорични, че е от престоя в гърнето.
Казаха, че са уретри или урети  Embarassed не е проблем.Получавало се от престой или от образно казано от топло на студено - нещо като пресичане се получавало Rolling Eyes
Новата урина е чиста Smile

Благодаря, на всички отзовали се  bouquet
Цитирай

s_sunny, радвам се че е здраво детенцето!  Hug
Може би урати имаш предвид?  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.