Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София не в центъра/ Torrevieja

здравейте майчета,ще ви разкажа тази историика,защото се притеснявам ,а може и на някоя от вас да се е случвало подобно нещо.Та на синът ми венците са подготвени за зъбки още от 3-ия месец,а сега е почти на 8 и зъби няма никакви, не това ме притеснява толкова колкото,това че има сополки, гърлото му се зачервява и покашля.Правихме иследвания няколко пъти но  всичко е на ред.Всеки път когато ходиме при педито тя го преслушва гледа гърлото и-''НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ ВСИЧКО Е НА РЕД'' и след това пак сополи,кашлица,гърло даваме лекарства и..................малък омагйосан кръг.На последният преглед педито каза че може да е така заради растенето на зъбите и горкото ми детенце не може да спи,събужда се със запушено носле и започва да си гризе одеалцето.Моля за мнения и съвети.Предварително ви БЛАГОДАРЯ  bouquet
Цитирай

на по- добро място

възможно е.Когато на Мила й избиват зъбки в повечето случаи е със сополи преди това
Цитирай

където не се пуши

Ооо да ,познат случай Smile.моят след няколко седмици прави 1 година и нямаме зъби още като вас.И неговите бяха подготвени така и той боледуваше по същия начин.Бих те посъветвала да не мислиш за зъбите първо.Нащо педи така ни нареди ,че уж зъб та гнойна ангина!лятото с 39градуса и аз се чудех на къда да хвана!Вече ходим на частно при един прекрасен доктор който не се хваща първо за забите.на този човек сам му много благодарна че го има!
Цитирай

Сливен

Възможно е. Митко винаги преди да му излезе зъб имаше сополи и зачервено гърло.
Цитирай

София

Първия зъб на Калоян изби края на 10 месец.
Преди това беше с хрема 20 дни,но само запушено носле и сополи.
След известно време пак хрема,пак 15 дни и след няколко дена ми се усмихна и видях 4 горни зъба.
Цитирай

Е, аз мисля, че зачервено гърло и сополи няма как да е от зъбите. По-скоро е началото на някаква инфекция. Когато никнат зъбки се намаля имунитета, което е предпоставка за разболяване, но в никакъв случай не мога да се съглася, че това е от зъби.
Цитирай

Русе

възможно е да е зъб, да.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.