Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 262 отговора

Анкета

Е?Има ли или не?Анкетата ще помогне да разберем на какво мнение са жените.А защо не и мъжете.

(Гласуването приключено: ср, 21 яну 2009, 15:26)
Въведи твоя глас

Пловдив

newsm78Дали е мит израза,че колкото по-голямо е на мъжа ''достойнството'',толкова повече удоволствие доставя на жената?Вие как го предпочитате и изобщо има ли значение?Не е ли по-важно да си върши ''работата'' хубаво и качествено,отколкото колко е голям....
Цитирай

При хората, които обичам

Размерът - не. Но пълният член има значение, да.
Цитирай

в Низината

Казват, че нямало значение...
Цитирай

Варна

Според мен няма да ти помогне анкетата да разбереш кой какво мисли. Какво означава по-голям? И как се върши работата?
P.S. Защо за един ден пускаш две сексуално ориентирани теми?  bowuu
Цитирай

под водата

Е как ще е все едно.....
Каква работа ще свърши малкият пенис? newsm78
Мисля,че сама знаеш отговора на въпроса който задаваш!Иначе,защо ще слагаш този аватар! Mr. Green
Започвам да си мисля,че размера с който ти ''разполагаш'' не ти върши работа! 35
Всъщност....някой жени го обичат....къс и дебел(да не им сига и да ги боли)! hahaha
Цитирай

Всички тези темички, колко са ми забавни.  Laughing

Ще ти отговоря и ще изчерпя темата.... за едни - да, за други - не.
Цитирай

Естествено, че има. Party Колкото повече, токкова повече. Blush Peace
 И хич не вярвам, че е важно качеството а не рамера, тва може да го каже само жена на чийто мъж му е малко........ ( неискам да обиждам никого, знам че когато обичаш някого тези неща са по-малко важни). Обаче нека бъдем реалисти. Peace
 Немога да очаквам да изляза качествено боядисана и красива от фризъорски салон в който се работи с некачествена козметика.....
За всичко се иска максимум..така смятам аз. Мнение базирано на скромния ми опит с малки и големи неща:)
Цитирай

Бих те поправила ако позволиш - за едни -да, а другите не си го признават.  bouquet
Цитирай

София

Не винаги количествените натрупвания водят до качествени изменения.
Имам предвид броя пуснати теми, не размера.
Цитирай

Няма да те разберат напълно  Laughing

Цитирай

При хората, които обичам

Няма да те разберат напълно  Laughing

Ако искат. Важното е, че е вярно.
Цитирай

Пловдив

Според мен няма да ти помогне анкетата да разбереш кой какво мисли. Какво означава по-голям? И как се върши работата?
Ами защото съм на такава вълна сигурно.Не виждам моите сексуални анкети да пречат на някой.Пък и ми е интересно в % как ще стоят нещата,защото с 2 мои приятелки все спорим по въпроса и сега се надявам да им докажа,че грешат.Сега светна ли те защо пускам такива теми?                         P.S надявам се да не питаш сериозно как се върши работата........                                                                                                                                                                                  
Цитирай

Много просто. Защото е сексуален маниак дошъл тук сред жените. Според мен това е мъж който само чака да му падне нещо чуждо.

Уточнявай кой размер като питаш - фи или ел..
Цитирай

Бих те поправила ако позволиш - за едни -да, а другите не си го признават.  bouquet

Какъв хубав спор ще заформииииш!  Mr. Green  Провокацийки....  Да знаеш, че някои жени ще те нападнат.  А за мъЖа, размерА е от първостепенно значение. Следва кубатура, брой цилиндри, РЗП, дрехи и т.н.
« Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:50 от zeFs »
Цитирай

Варна

Ами защото съм на такава вълна сигурно.Не виждам моите сексуални анкети да пречат на някой.Пък и ми е интересно в % как ще стоят нещата,защото с 2 мои приятелки все спорим по въпроса и сега се надявам да им докажа,че грешат.Сега светна ли те защо пускам такива теми?                         P.S надявам се да не питаш сериозно как се върши работата........                                                                                                                                                                                 

Като при зайците ли?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 262 отговора