Количка Baby Max Канди или Cangaroo Dayana

  • 3 383
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 66
Някоя мама има ли наблюдения за количката на Baby Max модел Канди? Вчера я видях в един магазин и ми хареса, чудя се по-добра ли е от Cangaroo Dayana?

# 1
  • Мнения: 3 457
и аз дне я гледах-хубава е Бейби макс,тя е вариянта на чиполино пуки май-не се загледах много .

# 2
  • София
  • Мнения: 66
Те Пуки и Даяна са почти идентични, но Бейби макс имаше в много хубав зелен звят...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 381
Снежанка, каква си купи в крайна сметка? И аз днес гледах Бейби макс, Пуки, Каргаро - Виктория и Даяна, но ще се чудя още...

# 4
  • София
  • Мнения: 749
Имам Кангаро - Даная с допълнителен кош за новородено. Жестока е !

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 711
ВаняМ , честито бебче!Да ти е живо и здраво и само да те радва  bouquet
Пробва ли вече количката на твърд терен?Интересно ми е дали е лесно да я повдигаш на тротоара като е с две дръжки?

# 6
  • София
  • Мнения: 66
Чак сега видях, че сте ме питали каква съм взела - купих Baby Max Candy, но не я препоръчвам - бебенцето ми е по-едро и му отесня! Отделно се налага да подлагам разни неща, че облегалката е твърда, абе не се лъжете....иначе е красива

# 7
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз се отказах от Бейби Макс, въпреки че цветовете много ми харесват. Купихме Каргару Даяна, но и тя е тесничка. В магазина, от който я взехме, Даяна и Пуки на Чиполино бяха 1 до друга. Напълно еднакви са като конструкция.

# 8
  • Мнения: 139
Аз се отказах от Бейби Макс, въпреки че цветовете много ми харесват. Купихме Каргару Даяна, но и тя е тесничка. В магазина, от който я взехме, Даяна и Пуки на Чиполино бяха 1 до друга. Напълно еднакви са като конструкция.

Коментара на мъж ми относно разликите м/у Пуки, Бейби Макс и Даяната на Кенгуро са: със сигурност се правят в една и съща фабрика сменят само етикетчетата / марката и плата.  Joy  И да така е сравнявала съм ги  #Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз се отказах от Бейби Макс, въпреки че цветовете много ми харесват. Купихме Каргару Даяна, но и тя е тесничка. В магазина, от който я взехме, Даяна и Пуки на Чиполино бяха 1 до друга. Напълно еднакви са като конструкция.

Коментара на мъж ми относно разликите м/у Пуки, Бейби Макс и Даяната на Кенгуро са: със сигурност се правят в една и съща фабрика сменят само етикетчетата / марката и плата.  Joy  И да така е сравнявала съм ги  #Crazy
Аз Бейби Макс не съм я оглеждала толкова много, но сигурно е прав. В Хиполенд една от продавачките ми каза, че Кенгуру е италианска марка, но се произвежда в Китай.  Wink Чиполино, доколкото знам, също ги правят там, както и Бейби Макс.   Wink На последната дръжките са клатят /извинете за използвания глагол  Crazy/. Това ми го показа продавачката от магазина, в който купихме нашата.

# 10
  • София
  • Мнения: 66
Cangaroo Dayana, Baby Max Candy и Chippolino Pooky наистина са със еднакъв дизайн. Първите 2 са по-леки от Пуки, аз затова си взех Кандито, че е лекичка и компактна за комбинирана количка, 8800 кг е, а се налага да я мъкна 3 етажа и това е важно за мен. Нямам проблем с дръжките, ползвам я от края на януари. Единственият ми проблем е, както казах по-горе, че бебето ми е едро, а тя е тесничка и другото : подложила съм една кърпа под дупето му, защото ми се струва, че му е твърдо.

Общи условия

Активация на акаунт