бременна или не

  • 2 909
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 929
Според мен си направи пак тест или посети друг лекар. След 10 дни закъснение може да се каже наличие на бременност с тест или с ехограф. Не е необходимо да чакаш още 10 дни.

# 31
  • Мнения: 756
добре де , как да ти кажем без преглед-та дори и лекаря не ти е казал още нищо със сигурност....ами наивно и детинско е да задаваш такива въпроси.Пожелавам ти положителен резултат, ако искаш бебе.

# 32
  • Мнения: 15 538
какво става  newsm78

# 33
  • Мнения: 961
Отиди при друг лекар за преглед. Все пак вече имаш доста дни закъснение.

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
кръвен тест  Peace

# 35
още не ми е дошло момичета,но от вчера имам много леко бледо кафеникаво зацапване.Сигурно до края на седмицата ще ми доиде,ще изчакам и ще видиме.

# 36
  • Мнения: 9 973
един тест е 2-3лв.,какво го мислиш толкова-........

# 37
Аз нищо не мисля,просто чакам да ми доиде

# 38
момичета незнам какво да правя?Правих си тест и имаше втора бледа чертичка EFP newsm44 .И сега незнам какво да правя.Вярно ли е немога да повярвам.Направо ще се побъркам.А и това кафяво нещо-вярно ,че е много бледо ,но ме притеснява.Ще ходя на лекър,но ще е другата седмица.Засега мисля да си направя тест пак утре сутринта и да видиме.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 73
milichka kolkoto i bleda da e vtorata chertichka pochti sigurno e che si bremenna.Moga da ti pogelaia samo mnogo kusmet i uspeshno bremeneene ,no otidi na lekar oshte dnes.S vaginalen videozon shte ti kagat.Ili ako si ot Sofia v 14-poliklinika ima tsentur za ranna diagnostika na bremennosta.MNOGO USPEH. Grinning

# 40
  • Мнения: 4 335
Защо ще 4акаш другата седмица,много дни ти закьснява,а и шом теста е положителен какьв е смисьла от втори.Отивай на лекар и успех Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 2 734
Май е време да ти кажа честито!Щом има 2 черти,значи си бременна.Направи утре сутрин още един ей така за собствено успокоение!Ако това кафяво зацапване още го има трябва да посетиш лекар по-рано от другата седмица,нека те погледне...

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честито  bouquet И при мен втората чертичка беше много бледа и за това си купих още един тест - същата работа, резултата ми е на 1г. и 3 мес.  Mr. Green

# 43
Момичета не издържах и ходих на лекър вчера,но неможа да види нищо.Сигурно защото ме гледа със коремен ехограф.Каза на 7.03. да отида тогава трябвало да се види.Изписа ми утрогестан,но-шпа и фолиева к-на.Много се притеснявам да неби да е извънматочна бременност или нещо друго незнам.Трябва да чакам,а може и да потърся друг лекър с вагинален ехограф,на него трябва да се види всичко.

# 44
  • Мнения: 228
Или изчакай още малко или си направи кръвен тест
Peace

Общи условия

Активация на акаунт