Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Разград

Като се роди бебчо ни подариха комплект бебешки продукти на ORIFLAME - шампоан, сапун и пудра. Все още не съм ги ползвала, тъй като имам други отворени. Кажете ми ако сте използвали такива дали сте доволни. Защото се чудя дали да ги отварям въобще.
Цитирай

Бургас

За бебе не бих ползвала тази марка,но след като ги имаш нищо не пречи да ги ползваш ти.
Цитирай

UK, Harlow/София

За мен се отказах да ги ползвам, какво остава за бебе!
Цитирай

За мен се отказах да ги ползвам, какво остава за бебе!
smile3521 smile3521 smile3521
По - скоро се ориентирай към марки, които имат повече опит в производството на бебешки продукти - те Орифлейм имат червила, пудри, шампоани, чантички, гривнички и к'во ли още не - сега пък и бебешки продукти - аз не бих рискувала!!!  Peace Peace Peace
Цитирай

Еклесиаст

За бебе не бих ползвала тази марка,но след като ги имаш нищо не пречи да ги ползваш ти.
Peace
Цитирай

София Люлин 10

И на нас ни бяха подарили.Ползвах сапуна и олиото.
Проблеми не сме имали.
Цитирай

Всичко сме ползвали, харесвам продуктите на фирмата, купувам у нас за всички. Бебешки продукти на "Орифлейм" съм ползвала още преди осем години, с големия син- антибактериален гел и шампоан със сапун. И тогава ги имаше. Гелът няколко години не беше в каталога, от година го има отново, отново го купувам.
Не съм дистрибутор, обикновен потребител съм. Изказвам мнение на такъв, тъй като съм ползвала продуктите от години и съм доволна, ползвала съм по- голямата част от нещата, които предлагат.
Цитирай

Варна

Има фирми, специализирани в производството на козметика за бебета и бих се доверила единствено на тях Peace.
Цитирай

София

Бяха ни подарили, ползвахме шампоана и олиото. Мисля, че са добри или поне не създават проблеми.
Цитирай

София

Ползвала съм шампоана. Не сме имали проблеми, но изобщо не ми хареса, така че не бих повторила.
Цитирай

Първият път и на нас ни подариха  Mr. Green
Да,доволна съм от сапуна и шампоана(това сме ползвали).
Вторият път аз си ги поръчах-нямам оплаквания. Peace
Цитирай

Ползвам сапуна и шампоана и съм доволна.Не се пенят много и се измива бързо Peace
Цитирай

Плевен

Твърдо не,на мен не ми понасят какво остава за бебка
Цитирай

София

ORIFLAME не ползвам дори и за мен  Peace
Цитирай

В същност по- обективно ще ти отговори човек, който познава и ползва продуктите. Това, че някой не ги ползва не означава, че продуктите са лоши или вредни. Означава само, че човекът така си е решил. Отнася се за всички продукти.
При ползване на козметика, независимо от източника, се подхожда винаги по един и същ начин- препарата се поставя на ръката на човека в малко количество, за да се проследи за алергична реакция. Ако няма такава- добре, ползва се. Ако има- не се ползва. Ако си доволен след ползването- пак ползваш. Laughing
Също така в пълна сила важи и другото- ако един човек е алергичен към съставка на продукта, това няма нищо общо с друг човек, който не е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора